seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Otizm Farkındalık Günü Renkli Görüntülere Sahne Oldu

İnegöl Belediyesi, 01 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında eğlence programı düzenledi. Burada otizmli öğrencilerle buluşan Belediye Başkanı Alper Taban, “Hepimiz birer engelli adayıyız. Bu bilinçle yaşamalıyız” dedi.
GENEL - Nisan 1, 2022 5:52 pm A A

İnegöl Belediyesi, 01 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında Engelsiz Sosyal Yaşam Merkezi organizasyonuyla eğlence programı düzenledi. Farklı eğitim kurumlarından öğrencilerin de davet edildiği program, 12.00’da Kent Müzesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Konserler, eğlenceler ve farklı gösterilerle süslenen programda, otizmli öğrenciler keyifli bir gün geçirdi. Programa Belediye Başkanı Alper Taban da katıldı. Başkan Taban, burada yaptığı konuşmada “Bugün Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla bir aradayız. Hatırlamak ve hatırlanmak çok güzel. Ancak bunun yanı sıra bunu insan yaşamına tatbik etmek, farkındalıkları arttırmak da kıymetli. Hayata dair söylenecek çok şey var ancak hepimiz ölüme de adayız. Aynı şekilde hepimiz birer engelli adayıyız. Bu düşünceyle, bu bilinçle yaşadığımızda birbirimizle olan dayanışmamızın artacağını düşünüyorum. Ne kadar farkında olan insan varsa, o toplum bana göre daha büyük bir katma değeri ortaya koyar” ifadelerine yer verdi.

İkramların da yapıldığı program, yaklaşık 2 saat süresince eğlenceli ve renkli görüntülere sahne oldu.


Bu haber 470 kez okundu.
GENEL - 5:52 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.