seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Otobüs bilet fiyatlarına bir zam daha geldi!

Akaryakıtta son dönemlerde yaşanan fiyat artışları sonrasında gelen zam haberi vatandaşları hüsrana uğratmaya devam ediyor. Aktarılan son dakika bilgilerine göre otobüs bilet fiyatına yüzde 36 oranında bir zam geldi.
EKONOMİ - Nisan 7, 2022 1:15 am A A

Geçen seneden bu yana 2,5 kat artış gösteren akaryakıt fiyatları şehirlerarası ulaşımı da olumsuz etkiledi. Kötü etkilenen ulaşımda bilet fiyatları da fahiş oranda arttı. Kademeli olarak yapılan zamlara bugün bir yenisi daha eklendi. Sektör yetkililerinden aktarılan son dakika bilgilerine göre otobüs bilet fiyatlarına yüzde 36 civarında bir zam geldi.

ENFLASYON AÇIKLAMASINDA YÜZDE 20

Geçtiğimiz günlerde açıklanan Mart 2022 enflasyon rakamlarında TÜİK, otobüs bilet fiyatlarının yüzde 20.01 oranında arttığını bildirdi. Sputnik Türkiye’nin son dakika olarak aktardığı bilgiye göre , Şubat ayında İstanbul’dan Ankara’ya gitmek isteyen birinin 220 lira bilet fiyatı ödemesi gerekirken bu ücret şimdi 300 lira seviyesine kadar yükseldi.

Bunun yanı sıra İstanbul’dan çıkıp Samsun’a gitmek isteyen biri, Şubat ayında 300 lira veriyordu. Bu ücret şimdi 320 lira seviyesinde. Ankara ‘dan Antalya’ya gitmek isteyen bir kişinin 220 lira verdiği Ankara Antalya bileti ise şimdi 280 lira seviyesinde. Ankara’dan Muğla’ya Şubat ayında giden biri 250 lira veriyordu. Şimdi ise bu ücret 300 liraya kadar çıktı.


Bu haber 390 kez okundu.
EKONOMİ - 1:15 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.