18° Açık
 • EURO 6.28
 • DOLAR 5.66

Öziş Ailesi’nin Acı Günü

İnegöl’ün sevilen ve köklü esnaflarından  Haluk Öziş’in kayınvalidesi,İnegölspor eski yöneticisi  Talha Öziş’in anneannesi Zehra Varışlısoy vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Altınbaş Camii’nden alınarak Mahmudiye mezarlığına defnedilecektir. İnegöl’ün Sesi ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. İlgili
İŞ DÜNYASI - Mayıs 15, 2019 1:57 pm A A

İnegöl’ün sevilen ve köklü esnaflarından  Haluk Öziş’in kayınvalidesi,İnegölspor eski yöneticisi  Talha Öziş’in anneannesi Zehra Varışlısoy vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Altınbaş Camii’nden alınarak Mahmudiye mezarlığına defnedilecektir.

İnegöl’ün Sesi ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.

Bu haber 150 kez okundu.
İŞ DÜNYASI - 1:57 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Balakuş’tan ROK tepkisi
  DP İnegöl İlçe Başkanı Murat Balakuş, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programına Boşnaklara ağır hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı’nın dönüşüne tepki gösterdi.
 • 02
  Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu
  İnegöl Belediespor, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi ile sağlık sponsorluğu protokolü imzalandı.
 • 03
  Karamollaoğlu HDP’li belediyeleri savundu
  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, üç HDP’li belediyeye kayyum atanmasına Twitter adresinden tepki gösterdi.
 • 04
  Halk otobüsü yaya kadına çarptı
  İnegöl’de Baykoca Mahallesi’nde meydana gelen kazada özel halk otobüsü yaya halindeki genç kadına çarptı.
 • 05
  Vakıfköy Kent Parkı’nda sona doğru
  Altyapıdan ulaşıma, eğitimden tarihi ve kültürel mirasın ayağa kaldırılmasına kadar her alanda hayata geçirdiği yatırımlarla Bursa’yı geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Bursa’nın yeniden ‘yeşille’ anılması için çevre yatırımlarında da hız kesmiyor. Yeni dönemde Bursa’ya 1,5 milyon metrekare yeni yeşil alan kazandırmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, ağırlıklı olarak Osmangazi ve Nilüfer ilçelerine hitap eden Hüdavendigar Kent Parkı’na benzer […]