-1° Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR

Palyatif servisi için moral konseri

İnegöl Belediyesi Türk Müziği Korosu, İnegöl Devlet Hastanesi Palyatif servisinde yatan hasta yakınları ve personel için moral konseri verdi.
GENEL - Giriş : 28.12.2022 10:22 - Güncellenme : 28.12.2022 10:22 A A

İnegöl Belediyesi Türk Müziği Korosu tarafından İnegöl Devlet Hastanesi Palyatif servisi koridorunda gerçekleşen konseri İnegöl Devlet Hastanesi Başhekimi Hayrettin Göçmen, palyatif servisi doktor ve hemşireleri, hasta yakınları ve bazı hastalar takip etti.

İnegöl Belediyesi Türk Müziği Korosu Şefi Diler Yalaza, yaptığı konuşmada; “Türk Sanat Müziği’nin iyileştirici bir özelliği olduğu, ruha iyi geldiği asırlar önce ispatlanmış. Farklı makamlar farklı hastalıklara iyi geliyor. Bunu biliyoruz. Biz de palyatif servisinde yatan hastalarımızın özellikle yakınları için, orada hizmet veren hemşirelerimiz, doktorlarımız, personel için böyle bir program yapalım istedik. Bizlere gelen bu talebi boş çevirmedik. Onlarla birlikte musikimizin unutulmaz eserlerini okuduk” dedi.

İnegöl Devlet Hastanesi Başhekimi Hayrettin Göçmen de konser için İnegöl Belediyesi Türk Müziği Korosu Şefi Diler Yalaza, saz sanatçılarına ve koroya teşekkür etti. Programın ardından hastane yönetimi tarafından şef Diler Yalaza ile saz sanatçıları Fikri Bayraktar ve Hasan Yörenç’e çiçek takdim edildi.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 430 kez okundu.
GENEL - 10:22 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ankara’dan İnegöl anketi!
  Ankara merkezli anket firması İnegöllüleri arayarak Milletvekilliği için öne çıkan isimler hakkında bilgi topluyor.
 • 02
  Ak Parti’de liste çalışması başladı
  AK Parti’de her seçim olduğu gibi bu seçimde de mevcut milletvekillerinin en az yüzde 50’sinin liste dışı kalması bekleniyor. Erdoğan’ın özellikle teşkilatla problemi olan, aynı il içinde diğer milletvekilleri ile sıkıntı yaşayan isimlerin üzerini çizmesi bekleniyor.
 • 03
  Son haftaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz !
  İnegöl’ün Bal ligi temsilcilerinden Doğugücü sezonun ikinci yarısına muhteşem bir başlangıç yaptı.
 • 04
  Mustafa Destici’nin acı günü !.
  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı,  Mustafa Destici’nin babası Ali İhsan Destici, Eskişehir Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
 • 05
  Minik Aşçıların Ellerinden ”İnegöl Köfteli Pizza”
  İnegöl Belediyesi, İnegöllü çocukların yarıyıl tatilini renklendiren etkinlik düzenleyerek 6-9 yaş aralığındaki çocukları anneleriyle birlikte İnegöl Köfteli Pizza yapmaları için Gastro İnegöl Mutfağında buluşturdu.