Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Polis maske denetimlerini sıklaştırdı !

Bursa İl Hıfsıhha kurulu kararıyla Bursa İl genelinde maske takma zorunluluğu getirilmesinin ardından, polis ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. İnegöl’de maske takmayanlara polis ceza yazdı.
GENEL - Haziran 18, 2020 4:09 pm A A

Yeni alınan karar ile birlikte İnegöl’de polis ekipleri şehrin farklı noktaların da ve devriye halinde maske denetimlerini sürdürüyor.

Yasağa rağmen maske takmayan vatandaşlara kanunun ilgili maddelerine muhalefet etmekten 3 bin 180 tl para cezası kesiyor.


Bu haber 910 kez okundu.
GENEL - 4:09 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemalpaşa Mahallesine 90 araçlık otopark !
  İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesinde Hicran Sokak ve civarında 3 ayrı noktada toplamda 90 araçlık otopark yapımı için çalışmalara başladı.
 • 02
  Büyükşehir’den öğrencilere hijyen seti !
  Koronavirüs salgını sürecinde ertelenen yüz yüze eğitimin başladığı hafta öğrencilere kestane şekeri dağıtan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu sefer de ilkokul 1. sınıflar ve okul öncesi öğrencilere hijyen ve eğitim setlerini ulaştırdı.
 • 03
  İnegöl’de film gibi kaza !
  Cuma Mahallesi’nde tabela değiştiren bir işçi kayan merdivenden düşmemek için atlayınca merdiven, o esnada bölgeden geçen bir kadının üstüne düştü. Görünmez kaza sonucu kadın yaralandı.
 • 04
  Covid – 19 denetimleri sürüyor
  Kaymakam Şükrü Görücü ile Belediye Başkanı Alper Taban, sokak sokak cadde cadde gezerek covid-19 denetimlerini sürdürüyor. Esnaflar ve vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları noktasında uyarılıyor.
 • 05
  İnegöl Osb’den uzaktan eğitime yakın destek !
  Koronavirüs sürecinde eğitimlerini uzaktan alan öğrencilerin tablet bilgisayar ihtiyacını karşılamak için Kaymakamlık uhdesinde; İnegöl Belediyesi, İnegöl Kent Konseyi ve İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları ile başlatılan kampanyaya İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nden (İnegöl OSB) destek geldi.