21° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Potada Şampiyon Kosova Koleji B Takımı

İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği Okullar Arası Spor Festivalinde basketbol müsabakaları sona erdi.
Eğitim - Mart 14, 2019 6:29 pm A A

 Çekişmeli karşılaşmalar sahne olan basketbolda Kosova Koleji B takımı Şampiyon oldu.

İnegöl Belediyesi’nin 3 yıldır Başkanlık Kupası adı altında düzenlediği ve bu yıl Okullar Arası Spor Festivali adıyla 4’üncü kez hayata geçirilen organizasyon tüm hızıyla sürüyor. 7 branşta 34 ayrı kategoride düzenlenen ve 36 ortaokul ile 30 lise olmak üzere toplam 66 okuldan 4200 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen Okullar Arası Spor Festivalinde, basketbol müsabakaları sona erdi.

ŞAMPİYON KOSOVA B
Bursa’nın en büyük spor organizasyonu olma özelliği taşıyan Okullar Arası Spor Festivalinin basketbol branşının finali büyük heyecana sahne oldu. Rakiplerini eleyip finalde karşı karşıya gelen Kosova B takımı ile Erdem Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu, Yeniceköy Spor Salonunda kozlarını paylaştı. Zorlu karşılaşma sonucunda Kosova Koleji B takımı, rakibini 59-37 mağlup ederek kupaya uzandı. Bu sonuçla Erdem Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu 2’nci oldu.

FİNAL GİBİ MÜSABAKA
3’üncü ve 4’üncünün belli olduğu karşılaşmada final karşılaşmasını aratmadı. Bu müsabakada ise Okyanus Koleji ile Kosova A takımı karşı karşıya geldi. Oynanan karşılaşma sonucunda Okyanus Koleji, Kosova A takımını 43-32 mağlup ederek 3’üncülüğü elde etti. Kosova A takımı ise turnuvayı 4’üncü tamamladı.


Bu haber 1100 kez okundu.
Eğitim - 6:29 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 02
  Hırsızlar Adliye’ye sevk edildi !
  İnegöl’de Büfeci esnafını canından bezdiren 3 hırsız İnegöl Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonla kıskıvrak yakalandı.
 • 03
  İsteyen pazarcı tezgahını açabilecek !
  Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yaşanan karışıklıklar vatandaşları da arada bıraktı.
 • 04
  Güçlü altyapı, sağlıklı çevre
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Dünya Çevre Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, şehrin 2050 yılına kadar kesinlikle su sıkıntısı çekmemesi için gerekli projeleri hayata geçireceklerini belirterek, “Vatandaşlarımıza kaliteli ve kesintisiz içme suyu temin edebilmek için yaklaşık 400 milyon liralık yeni yatırımları şehrimize kazandırıyoruz” dedi.
 • 05
  ÇOCUK HASTALAR UNUTULMADI !
  Maske üretiminde örnek bir çalışma ortaya koyan İnegöl Belediyesi, Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi ve İnegöl Devlet Hastanesinde tedavi gören çocuklar için hazırlanan maskeleri hastane yöneticilerine teslim etti. Belediye Başkanı Alper Taban, her ihtiyaca yönelik maske üretmeye devam edeceklerini söyledi.
şanlıurfa araç kiralama