seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, benzin fiyatlarının Türkiye’de ucuz

HaberTürk ekranlarında yayınlanan Enine Boyuna programına katılan akademisyen yazar Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, benzin fiyatlarının Türkiye’de ucuz olduğunu iddia etti.
EKONOMİ - Ocak 9, 2022 2:46 pm A A

TÜRKİYE’DE BENZİNİN DAHA UCUZ OLDUĞUNU SAVUNDU
Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, Türkiye’de benzine yapılan zammı Hollanda, İspanya ve Almanya ile karşılaştırarak Türkiye’deki kullanıcılara benzinin daha ucuza satıldığını ve vatandaşa benzin konusunda Avrupa ülkelerinden daha az maliyet bindiğini söyledi. Profesör, “Hollanda’da 1 litre benzin 1.96 euroya çıkmış, İspanya’da 1.48 euro, Almanya’da 1.66 euro, Türkiye’de 0.89 euro” dedi.

PARALARI DEĞERLİ!
Bu sözler üzerine başta programın moderatörü Hülya Hökenek olmak üzere konuklar da tepki gösterdi. Nagehan Alçı’nın da aralarında bulunduğu konuklar, Hacısalihoğlu’na “Bu kıyas doğru bir kıyas değil. Onlar kendi paraları ile yapılıyor. Paraları bizim 15 katımız daha değerli” ifadeleri ile karşı çıktı.


Bu haber 10 kez okundu.
EKONOMİ - 2:46 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, benzin fiyatlarının Türkiye’de ucuz
  HaberTürk ekranlarında yayınlanan Enine Boyuna programına katılan akademisyen yazar Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, benzin fiyatlarının Türkiye’de ucuz olduğunu iddia etti.
 • 02
  FLAŞ HABER! KDV’YE DÜZENLEME GELİYOR!
  Hayata geçirilen yeni ekonomi modelinde tüm vatandaşları ilgilendiren adımlar atılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başlattığı yeni ekonomi politikaları kapsamında KDV’yle ilgili düzenleme için çalışmalar başladı.
 • 03
  Temel Karamollaoğlu hastaneye kaldırıldı !
  Bir süre önce koronavirüse yakalanan ve tedavisi devam eden Temel Karamollaoğlu hastaneye kaldırıldı.
 • 04
  Mavi Vatan Milli Bir Meselesidir
  İnegöl Belediyesi ile Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Kültür Derneği iş birliğinde düzenlenen “Denizlerimizdeki Misak-ı Milli Mavi Vatan” söyleşisine konuşmacı olarak katılan Müstafi Emekli Tümamiral Cihat Yaycı, “Mavi Vatan milli bir meselesidir. Siyasete bulaştırılmaması gerekir. Bu Türkiye’nin milli politikasıdır. Buna göre savunulmalıdır. Milli politikaya karşı çıkan da milli değildir zaten” dedi.
 • 05
  İnegöl’de vaka sayısı iki katına çıktı !
  İnegöl’de son günlerde artan vaka sayıları sonrasında ‘omicron’ varyantının tespit edilip edilmediği merak konusu oldu.