Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

PTT Ucuza Yağ Satacak !

Ucuza ayçiçek yağı satışı yapılacak açıklamasının ardından PTT AVM sayfasında ürünlerin ne kadara satılacağı, ne zaman satılacağı merak edildi.
EKONOMİ - Ocak 30, 2021 1:37 pm A A

İlk olarak, ayçiçek yağı başta olmak üzere, zeytinyağı, şeker, bakliyat, un, tuz, salça ve bal gibi temel gıda ürünlerinde fiyatların aşağıya çekilmesi için kooperatif ürünlerine ağırlık verilecek.

PTT Avm sayfasına baktığımızda indirimli ürünlerin henüz satışa sunulmadığı görüldü.

PTT Avm sayfasında TMO, AOÇ, Tarım Kredi Kooperatifleri’nin ürünlerinin satılacağına yer verilmişti. Ancak henüz o ürünler satışa sunulmadı. Önümüzdeki günlerde ürünlerin eklenmesi bekleniyor.

Şuanda marketlerde 5 litrelik ayçiçek yağının fiyatı 60 ile 80 lira arasında değişiyor. Ucuza satılacak yağın ne kadar olacağı ise henüz bilinmiyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2950 kez okundu.
EKONOMİ - 1:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Ersan Saner, koronavirüs pandemisine ilişkşin yeni kararları duyurdu.
 • 02
  İnegöllüler dikkat ! Meteoroloji uyardı
  Meteoroloji İnegöl için 28 Şubat pazar günü hava tahmin raporunu yayımladı.
 • 03
  Normalleşme yarın başlıyor !
  Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yarın toplanacak. Kabine toplantısında yüz yüze eğitime geçiş, kafe ve restoranların açılması konuşulacak.
 • 04
  Yeni vergiler yolda !
  Hükûmet, ikinci el araç satışlarından binde 5 vergi almak için harekete geçti. Hazırlanan yasa taslağının yakında TBMM Genel Kurulu’na gelerek yasalaşması bekleniyor.
 • 05
  Gönüllüler sokak hayvanları için sokaklara indi
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Gönüllü Hareketi’ne katılan vatandaşlar, özellikle kısıtlamanın olduğu hafta sonları sokak hayvanlarının beslenmesi için sahaya indi. Şehrin 150 ayrı noktasına dağılan 180 kişilik gönüllüler ordusu, sokak hayvanlarına yem dağıtımı yaptı.