seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Randevu krizi sürüyor !

İnegöl Devlet Hastanesinde randevu krizi vatandaşların isyanına rağmen hâla sürüyor. Alo 182’den randevu alamayan vatandaşlar isyan ederken, sağlık hizmetinden yararlanmak için özel hastanelerin yolunu tutuyorlar.
GENEL - Ekim 13, 2021 10:36 am A A

Konu defalarca gündeme gelmesine rağmen hem doktor eksikliği, hem pandemi, yüzünden  vatandaşlar, Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ve Alo 182 üzerinden İnegöl Devlet Hastanesine randevu alamamaktan dert yanıyor.

Şikayetlerini sosyal medya platformlarından dile getiren vatandaşlar, bazı polikliniklerde aylar sonrasına randevu verilebildiğini belirtiyor. Kimi polikliniklerde ise aylar sonrasına bile randevu oluşturulamıyor.

VATANDAŞ ÖZELLERE MAHKUM EDİLDİ

Devletin sağlık hizmetinden yararlanamayan vatandaşlar zorunlu olarak özel sağlık kuruluşlarına gitmek zorunda kalıyor.
Randevu alamayan vatandaşlar yolu özel hastanelere düşünce, özel hastanelerde de yoğunluk yaşanmaya başladı.

Haber hattımıza ulaşan bir okuyucumuz, İnegöl Devlet Hastanesi’nde KBB’den randevu alamadığı için özel hastaneye gittiğini, muayene ücreti için 120 TL ödediğini belirtti.

resim yükle

Bu haber 970 kez okundu.
GENEL - 10:36 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tezgahlarda balık bereketi yaşanıyor !
  Denizlerde yaşanan balık bereketi tezgahlara yansıdı. Tezgahlarda çinekop bolluğu yaşanırken ona sardalya ve istavrit eşlik ediyor.
 • 02
  İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor !
  İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Hamzabey Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Ocasso Mobilya firmasında görev yapacak 25 personel alımıyla ilgili duyuru yaptı.
 • 03
  İnegöllü kamyoncu hayatını kaybetti !
  Eskişehir’e bağlı Mihallıçık’ta meydana gelen olayda direksiyon hakimiyetini kaybeden kamyon şöförü feci şekilde can verdi.
 • 04
  Benzin ve motorine büyük zam !
  Benzin ve motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 41 kuruş zam geliyor. Benzindeki artışın bir kısmı ÖTV’den karşılanacağı belirtildi.
 • 05
  Otomotiv devi üretime ara veriyor !
  Otomotiv sektöründe global bazda yaşanan çip krizinden Opel’den sonra Renault da etkilendi. Otomotiv devi elektronik bileşenlerin tedarik sorunu sebebiyle Bursa’daki fabrikasında değişikliğe gitti.