-3° Sisli
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

Restoran cayır cayır yandı !

Tuzla mahallesinde bulunan restoran cayır cayır yandı.
3. Sayfa - Şubat 9, 2021 7:33 pm A A

Olay sabah saatlerinde kırsal Tuzla mahallesinde bulunan restoranda meydana geldi. Restoranda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevleri fark eden mahalle sakinleri durumu İnegöl İtfaiyesine ve Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerine haber verdiler. Olay yerine ekipler sevk edildi.
Olay yerine gelen ekipler, alevlere müdahale ederek 1 saatte yangını kontrol altına alıp söndürdüler.
Yangın sonucu işyeri kullanılamaz hale geldi.
Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 680 kez okundu.
3. Sayfa - 7:33 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ZİYA SELÇUK’TAN OKULLARLA İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !
  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, normalleşmenin ardından hafta sonunda yaşanan yoğunluk üzerine yüz yüze eğitimin başladığı okullar ve öğrencilerle ilgili önemli çağrıda bulundu.
 • 02
  YARALI ŞAHİNE JANDARMA ŞEFKATİ
  Gürsu’da ormanlık alanda bacağından ve kanadından yaralı olarak bulunan şahin, jandarma tarafından veterinere götürüldü.
 • 03
  KARARINI KENDİN VER !
  Dünya; insanın misafirhanesi, durağı, göçüp gittiği geçici mekanıdır. Mekanlar da ruhların izlerini taşır. Hatıraları kodlar. Yazılır hanesine insanların… Savaşlar, hıçkırıklar, zalimlikler, yürek yangını ne varsa hepsine dair unutulmaz sahneler….
 • 04
  ARACINDA ÖLÜ BULUNDU !
  Bursa’da 2 gündür kayıp olarak aranan makine mühendisi Caner K. (35), ormanlık alanda park halinde olan otomobilinin içerisinde ölü bulundu.
 • 05
  İNEGÖLLÜLER DİKKAT! SARI UYARI GELDİ
    Meteoroloji Genel Müdürlüğü Bursa için ’zirai don’ uyarısında bulundu. Bugün saat 18.00’dan itibaren başlayarak pazartesi saat 09.00’a kadar süreceği tahmin edilen uyarıda, “Zirai faaliyetlerin devam ettiği yerlerde hafif zirai don riski beklendiğinden başta üreticilerimiz olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir” ifadelerine yer verildi.