Sisli
 • EURO 6.64
 • DOLAR 6.14

Rıdvan Dilmen’den Üzücü Haber

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’den üzücü haber geldi. Dünkü yazısında bir rahatsızlığı olduğunu ve 3 ay tedavi göreceğini açıklayan Dilmen “Tekrar mutlu ve sağlıklı bir şekilde sizlerle olmak tek dileğim” dedi. Taraflı tarafsız herkesin yorumlarını beğeniyle takip ettiği spor adamının lenf kanseri olduğu öne sürüldü.   Yorumcu Rıdvan Dilmen’den üzücü haber geldi. Dünkü yazısında bir […]
GENEL - Mayıs 21, 2016 8:18 am A A

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’den üzücü haber geldi. Dünkü yazısında bir rahatsızlığı olduğunu ve 3 ay tedavi göreceğini açıklayan Dilmen “Tekrar mutlu ve sağlıklı bir şekilde sizlerle olmak tek dileğim” dedi. Taraflı tarafsız herkesin yorumlarını beğeniyle takip ettiği spor adamının lenf kanseri olduğu öne sürüldü.

 

020320151023014899254_2

Yorumcu Rıdvan Dilmen’den üzücü haber geldi. Dünkü yazısında bir rahatsızlığı olduğunu ve 3 ay tedavi göreceğini açıklayan Dilmen “Tekrar mutlu ve sağlıklı bir şekilde sizlerle olmak tek dileğim” dedi.
İşte Rıdvan Dilmen’in rahatsızlığı hakkındaki sözleri:

“Siz değerli okuyucularımın bilmesini istediğim bir durum var. Muhtemelen birkaç gün içerisinde duyurulacak bir rahatsızlığım mevcut. Boynumda bir rahatsızlık tespit edildi. Önce siz bilin istedim. Güçlü kalıp dualarınızla 3 ay sürecek iyi bir tedavi dönemiyle bu yaz yazılarımla sizlerle birlikte olacağım. Tekrar mutlu ve sağlıklı bir şekilde sizlerle olmak tek dileğim. Biz de doktorlarımız sayesinde çalışacağız, inşallah toparlayacağız. Dualarınızla iyi olacağımı biliyorum. Her şey Allah’tan… Sizlerin desteğiyle biz de çalışacağız, güçlü olacağız. Herkese sevgiler, sağlıklı günler.”

 

Bazı basın yayın organlarında çıkan haberlere göre Rıdvan Dilmen’in lenf kanseri olduğu belirtiliyor. Ünlü yorumcu hastalığı ile ilgili detaylı bilgi vermezken kısa süre içerisinde konuyla ilgili bir bilgilendirme yapacağı ifade edildi.

Bu haber 640 kez okundu.
GENEL - 8:18 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yeni Haftada Hava Nasıl Olacak ?
  İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 17 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer hafif yağmur geçişleri gözlenirken kuvvetli rüzgara karşı tedbirli olunması gerekiyor.
 • 02
  Akhisar’da deprem Bursa’da hissetti
  Bursa’da deprem meydana geldi.
 • 03
  Türkiye teyakkuza geçti
  İçişleri Bakanlığınca, 81 ile gönderilen “hudut kapılarında alınması gereken tedbirler”e ilişkin genelgeye göre, İran ile kara hudut kapılarından İranlılar ve diğer yabancıların saat 17.00’den itibaren Türkiye’ye girişi yasaklandı. İran üzerinden hava yoluyla doğrudan gelen İranlılar ile diğer yabancı ülke vatandaşları ise havalimanı sınır kapılarından saat 20.00’den itibaren Türkiye’ye alınmayacak.
 • 04
  Seferler iptal edildi
  Budo bugün yapılması planlanan bazı severlerin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.
 • 05
  Harmancık tarımda ayva ile markalaşacak
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’yle imzaladığı protokol kapsamında Harmancıklı çiftçilere 6 bin adet ayva fidanı dağıtılırken, tam verim sağlandığında bu projeye ilçeye yıllık 1,5 milyon TL gelir kazandıracak.