25° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

SAADET İNEGÖL MAHALLELERE YOĞUNLAŞTI

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan, İnegöl’e gelerek mahalle temsilcilerine eğitim semineri verecek.
GENEL - Haziran 9, 2021 9:02 pm A A

Pandemi yasaklarının gevşetilmesiyle birlikte İnegöl’de siyasi programlar da hareketlendi. Mahalle teşkilatlarına önem vererek İnegöl’de bütün mahallelerde koordineli teşkilatlanma sağlayan Saadet Partisi İnegöl Teşkilatı, mahalle temsilcileri için eğitim semineri düzenleyecek.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KATILACAK
Sani Konukoğlu Konferans Salonu’nda 19 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilen programa Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan katılarak sunum yapacak.

ÖN ÇALIŞMA
Saadet Partisi’nin önümüzdeki günlerde ‘Geçim İttifakı’ konseptiyle saha programları yapması beklenirken, yapılan bu seminerlerin de programlar için ön çalışma olduğu öğrenildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 270 kez okundu.
GENEL - 9:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  173 Fidan Toprakla Buluştu !
  İnegöl Belediyesi, Yeni Mahalle’de 5 ayrı noktada toplam 5 bin 575 m2 alan üzerinde koruluklar, çocuk oyun alanları, fitness alanları, semt sahası ve otoparkların yer aldığı bir yaşam alanı inşa ediyor. Yapım çalışmaları süren alanda, bugün 173 adet fidanın dikimi gerçekleştirildi.
 • 02
  MEMLEKET PARTİSİ İNEGÖL İLÇE BAŞKANI YASEMİN SOYDAN OLDU !
  Muharrem İnce’nin kurmuş olduğu Memleket Partisi’nin İnegöl İlçe Başkanlığına Yasemin Soydan atandı.
 • 03
  “İslam, şehir ve medeniyet”
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından periyodik olarak düzenlenen kişisel gelişim ve farkındalık yaratma eğitimleri kapsamında personele “İslam, şehir ve medeniyet” konulu eğitim verildi.
 • 04
  İnegöl’de kanlı hesaplaşma !
  Metal Sanayide meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi yaralandı.
 • 05
  3 aracın karıştığı kaza kamerada; 3 yaralı !
  Mahmudiye mahallesinde meydana gelen kazada 2 hafif ticari araç çarpışarak, motosikletliye çarpıştılar; 3 sürücü yaralandı. Kaza anı bir işyeri güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı yansıdı.