seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Saadet Partisi olarak oy patlaması yapacağız !

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ”3’cü ittifak” çıkışı yaparak gündeme damga vurmuştu. Gazeteci Kemal Öztürk ”3’cü ittifak” tartışmalarına ilişkin dikkat çeken analizde bulundu.
GENEL - Nisan 18, 2022 5:08 am A A

Bir kaç gün önce Karar TV’ye konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ”Bunu kamuoyuna ilk defa söylüyorum. Seçim kanunuyla şartlar değişti, üçüncü ittifak olabilir” demişti

”O AVANTAJ KALKTI”
Ayrıntıya girmek için erken olduğu belirten Temel Karamollaoğlu, şöyle konuşmuştu:

”Eski sistemde, ittifak eden partiler önce tek oymuş gibi ittifaklar arasında bölünüyor sonra milletvekilleri çıkıyor ve milletvekilleri kendi aralarında pay ediliyordu. Şimdi o avantaj kalktı.”

SAADET LİDERİ GÜNDEMİ DEĞİŞTİRDİ
Karamollaoğlu’nun bu sözleri gündeme damga vururken. Konuya ilişkin dikkat çeken yorumlar gelmeye başladı. Habertürk’te ”Eninde Boyuna” programına katılan Gazeteci Kemal Öztürk, AKP’nin anketlerde erdiğini, halkın ekonomik sıkıntılardan hükümeti sorumlu tuttuğunu belirtti.

”VATANDAŞ SANDIKTA AKP’YE DERS VERECEK”
Öztürk, parlamento seçimlerinde halkın AK Parti’ye büyük bir ders vereceğini belirtti. Bu anlamda Karamollaoğlu’nun ”AKP’den %15 kopuş var” sözlerinin yerinde olduğunu ve bu kopuşun daha da artacağını belirtti. Saadet Partisi’nin oluşturacağı muhafazakar bir blokun hem AKP’den kopan muhafazakar seçmen hem de diğer kararsız seçmen için yeni bir adres olacağını belirtti. Böylece bu ittifakın büyük bir oy kazanacağını belirtti. Bu şarltarda %20’ye yakın seçmenin adres bulamadığının altını çizdi.

Kaynak: Milli Gazete


Bu haber 440 kez okundu.
GENEL - 5:08 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.