seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Saadet Partisi’nden dert duvarı !

Saadet Partisi İnegöl Gençlik Kolları Teşkilatı, 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda ‘dert duvarı’ etkinliği gerçekleştirdi.
GENEL - Mart 26, 2022 7:00 pm A A

İnegöllü vatandaşlar, Saadet Partisi Gençlik Kolları’nın oluşturduğu dert duvarına yoğun ilgi gösterdi. Emekliler, kadınlar, işçiler ve esnaflar gibi birçok farklı meslek dalından yazıların yazıldığı dert duvarına gençlerin gösterdiği ilgi ise dikkatlerden kaçmadı.
Dert duvarına yazılan sorunların başında ekonomik sıkıntılar yer aldı. Ekonomiden sonra dikkat çeken iki husus ise adalet ve sosyal eşitsizlikler konuları oldu. Duvara yazı yazan birçok gencin de gelecek kaygısını dile getirmesi dikkatlerden kaçmadı.
Etkinlik sonrasında açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Orhan Bektaş şu ifadeleri kullandı;
VATANDAŞIMIZIN SESİNİ YÜKSELTMEK İÇİN ÇABA HARCIYORUZ
“Vatandaşın gerçek gündemini takip edebilmek için böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. Burada vatandaşlarımız gerek yazarak gerek sözlü olarak dertlerini bizlere anlatıyor. Bizler de notlarımızı tutarak vatandaşımızın sesini yükseltmek için çaba harcıyoruz. İnşallah çalışmalarımız ve inancımızla yeniden yaşanılabilir bir Türkiye’yi inşa edeceğiz.”
DUVAR DERTLE DOLDU
“Açtığımız dert duvarı gerçektende ülkemizin gelmiş olduğu noktayı gözler önüne serdi. Vatandaşlarımızın, özellikle de gençlerimizin yazdıklarıyla duvarımız dertle doldu. Ekonominin kötü yönetilmesi, kadrolara ehliyetsiz kişilerin gelmesi, adalet mekanizmasının işlevsiz hale getirilmesi gençlerimizin geleceğe umutla değil karamsar bakmasını sağlıyor. Bizler de bu çalışmalar vesilesi ile ulaştığımız her genç kardeşimize götü gidişatı hep birlikte durdurup iyinin, doğrunun, güzelin ve adil olanın hakim olacağı bir gelecek inşa etmenin mümkün olduğunu aktarıyoruz. Çare Milli Görüş’ün temsilcileri Saadet Partisi kadroları diyoruz. Etkinliğimize ilgi gösteren İnegöllü vatandaşlarımıza da teşkilatımız adına özellikle teşekkür ederim.


Bu haber 450 kez okundu.
GENEL - 7:00 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.