seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Saadet Partisi’nden Din Görevlilerine ziyaret !

Saadet Partisi İnegöl ilçe yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz hafta kutlanan din görevlileri haftası nedeniyle İnegöl’de görev yapan din görevlilerine ziyarette bulundu.
GENEL - Ekim 13, 2021 4:33 pm A A

Geçtiğimiz hafta kutlanan Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle Saadet Partisi’nin her yıl geleneksel hale getirdiği camii ziyaretleri gerçekleştirdi. Mahalle teşkilatları bölgelerindeki camileri ve din görevlilerini ziyaret ederek hediyeler taktim etti. Bu kapsamda İnegöl merkezi ve birçok kırsal mahallede 60 camii ziyaret edildi.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan EROĞLU ve yönetim kurulu üyeleri hafta münasebetiyle İlçe Müftüsü İsmail HATİPOĞLU’nu ziyaret etti. Bir çok konuda istişarelerde bulundu.

Daha sonra İnegöl Din Görevlileri Derneği’ni ziyaret eden ilçe başkanı Hasan EROĞLU dernek başkanı Mehmet Nuri Memiş ve tüm din görevlilerinin haftasını tebrik etti ve din görevlilerinin sorunlarıyla ilgili olarak istişarelerde bulundu.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Saadet Partisi İnegöl Teşkilat Başkanı Ahmet Yıldız ” Camilerimiz; insanı manevi  kavuşturmanın yanında, dini ve milli değerlerimizin, vatan ve aile sevgisinin, birlik ve beraberliğin, dostluk ve kardeşliğin, paylaşma ve dayanışmanın öğretildiği kutsal mekânlardır.

Şanlı ecdadımız İslam tarihi boyunca camilerimizi yalnızca ibadet etme amacıyla kullanmamış, bilhassa inşa ettikleri külliyelerle onları birer ilim ve kültür yuvası haline getirmişlerdir. İnegöl’ümüzde İshakpaşa Camii ve etrafında inşa edilen külliye bunun en güzel örneğidir.

Camilerimizde ve diğer kamusal alanlarda hizmet veren din görevlilerimiz; dinimizin en doğru şekilde idrak edilmesi, yaşanması, yaşatılması ve geleceğe aktarılması yönünde büyük bir sorumluluk üstlenmişlerdir. Bu sorumlulukları üstlenen din görevlilerimizin yalnız olmadıklarını ve halkımız nezdinde önemsendiklerini hissettirmek için özellikle ziyaretlerimize önem verdik.

Camilerimizin toplumumuza kazandırdığı millî ve manevi katkıların yanında asırlardır minarelerimizden yükselen ezan sesi, şanlı bayrağımızla birlikte bağımsızlığımızın sembolü olmuştur ve olmaya devam edecektir. Şu unutulmamalıdır ki; bizler ezanımızın dinmemesi ve bayrağımızın inmemesi için şehit ve gazi olmayı şeref görmüş ve hiç düşünmeden canını feda etmiş bir milletiz. Bundan sonrada daima böyle olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutlar, esenliklere ve güzelliklere kapı aralamasını temenni ederim” dedi.

resim yükle

Bu haber 450 kez okundu.
GENEL - 4:33 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tezgahlarda balık bereketi yaşanıyor !
  Denizlerde yaşanan balık bereketi tezgahlara yansıdı. Tezgahlarda çinekop bolluğu yaşanırken ona sardalya ve istavrit eşlik ediyor.
 • 02
  İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor !
  İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Hamzabey Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Ocasso Mobilya firmasında görev yapacak 25 personel alımıyla ilgili duyuru yaptı.
 • 03
  İnegöllü kamyoncu hayatını kaybetti !
  Eskişehir’e bağlı Mihallıçık’ta meydana gelen olayda direksiyon hakimiyetini kaybeden kamyon şöförü feci şekilde can verdi.
 • 04
  Benzin ve motorine büyük zam !
  Benzin ve motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 41 kuruş zam geliyor. Benzindeki artışın bir kısmı ÖTV’den karşılanacağı belirtildi.
 • 05
  Otomotiv devi üretime ara veriyor !
  Otomotiv sektöründe global bazda yaşanan çip krizinden Opel’den sonra Renault da etkilendi. Otomotiv devi elektronik bileşenlerin tedarik sorunu sebebiyle Bursa’daki fabrikasında değişikliğe gitti.