18° Açık
 • EURO 6.28
 • DOLAR 5.66

SAADETTE İSİMLER NETLEŞİYOR

Saadet Partisi’nde yapılan teşkilat içi temayül yoklamasında isimleri ön plana çıkan kişiler aday adaylık süreçlerini başlatıyorlar. 7 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan milletvekilliği seçimlerinde Saadet Partisi’nden Bursa adayları netleşmeye başlıyor. Bursa il Başkanlığı, teşkilat içerisinde yapılan temayül yoklamasında öne çıkan isimlerden aday adaylıklarını talep etti. ÖNE ÇIKAN İSİMLER Saadet Partisi’nde İnegöl için öne çıkan isimler ise; […]
Siyaset - Mart 11, 2015 8:05 am A A

Saadet Partisi’nde yapılan teşkilat içi temayül yoklamasında isimleri ön plana çıkan kişiler aday adaylık süreçlerini başlatıyorlar.

7 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan milletvekilliği seçimlerinde Saadet Partisi’nden Bursa adayları netleşmeye başlıyor. Bursa il Başkanlığı, teşkilat içerisinde yapılan temayül yoklamasında öne çıkan isimlerden aday adaylıklarını talep etti.

ÖNE ÇIKAN İSİMLER

Saadet Partisi’nde İnegöl için öne çıkan isimler ise; İsmail Özdemir, Salih Berber, Bahri Urgun, Cemal Balantekin, Cemalettin Salih, Mustafa Kara, Özgür Öztürk, Fevzi Turan ve Fahrettin Bayraktar oldu.

BAŞVURUDA BULUNAN İSİMLER

Temayül yoklamasında ön sıralarda yer alan bu isimlerden aday adaylığı başvurusunda bulunanlar; İsmail Özdemir, Salih Berber, Mustafa Kara, Özgür Öztürk ve Fahrettin Bayraktar şeklinde oluştu.

BURSA’DA İNEGÖL DAMGASI

Bursa’da yapılan temayül yoklamasında İnegöl’den 70’e yakın isim çıkarken, İnegöl dışından da 100’e yakın isim çıktığı öğrenildi.

 

Bu haber 280 kez okundu.
Siyaset - 8:05 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Balakuş’tan ROK tepkisi
  DP İnegöl İlçe Başkanı Murat Balakuş, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programına Boşnaklara ağır hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı’nın dönüşüne tepki gösterdi.
 • 02
  Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu
  İnegöl Belediespor, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi ile sağlık sponsorluğu protokolü imzalandı.
 • 03
  Karamollaoğlu HDP’li belediyeleri savundu
  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, üç HDP’li belediyeye kayyum atanmasına Twitter adresinden tepki gösterdi.
 • 04
  Halk otobüsü yaya kadına çarptı
  İnegöl’de Baykoca Mahallesi’nde meydana gelen kazada özel halk otobüsü yaya halindeki genç kadına çarptı.
 • 05
  Vakıfköy Kent Parkı’nda sona doğru
  Altyapıdan ulaşıma, eğitimden tarihi ve kültürel mirasın ayağa kaldırılmasına kadar her alanda hayata geçirdiği yatırımlarla Bursa’yı geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Bursa’nın yeniden ‘yeşille’ anılması için çevre yatırımlarında da hız kesmiyor. Yeni dönemde Bursa’ya 1,5 milyon metrekare yeni yeşil alan kazandırmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, ağırlıklı olarak Osmangazi ve Nilüfer ilçelerine hitap eden Hüdavendigar Kent Parkı’na benzer […]