20° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

SAADETTE İSİMLER NETLEŞİYOR

Saadet Partisi’nde yapılan teşkilat içi temayül yoklamasında isimleri ön plana çıkan kişiler aday adaylık süreçlerini başlatıyorlar. 7 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan milletvekilliği seçimlerinde Saadet Partisi’nden Bursa adayları netleşmeye başlıyor. Bursa il Başkanlığı, teşkilat içerisinde yapılan temayül yoklamasında öne çıkan isimlerden aday adaylıklarını talep etti. ÖNE ÇIKAN İSİMLER Saadet Partisi’nde İnegöl için öne çıkan isimler ise; […]
Siyaset - Mart 11, 2015 8:05 am A A

Saadet Partisi’nde yapılan teşkilat içi temayül yoklamasında isimleri ön plana çıkan kişiler aday adaylık süreçlerini başlatıyorlar.

7 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan milletvekilliği seçimlerinde Saadet Partisi’nden Bursa adayları netleşmeye başlıyor. Bursa il Başkanlığı, teşkilat içerisinde yapılan temayül yoklamasında öne çıkan isimlerden aday adaylıklarını talep etti.

ÖNE ÇIKAN İSİMLER

Saadet Partisi’nde İnegöl için öne çıkan isimler ise; İsmail Özdemir, Salih Berber, Bahri Urgun, Cemal Balantekin, Cemalettin Salih, Mustafa Kara, Özgür Öztürk, Fevzi Turan ve Fahrettin Bayraktar oldu.

BAŞVURUDA BULUNAN İSİMLER

Temayül yoklamasında ön sıralarda yer alan bu isimlerden aday adaylığı başvurusunda bulunanlar; İsmail Özdemir, Salih Berber, Mustafa Kara, Özgür Öztürk ve Fahrettin Bayraktar şeklinde oluştu.

BURSA’DA İNEGÖL DAMGASI

Bursa’da yapılan temayül yoklamasında İnegöl’den 70’e yakın isim çıkarken, İnegöl dışından da 100’e yakın isim çıktığı öğrenildi.

 


Bu haber 1140 kez okundu.
Siyaset - 8:05 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kritik uyarı !
  Uzmanlar uyardı, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi’nin Normalde  mayısın ortalarında görülmeye başlarken, bu yıl nisanın sonlarında başladı. Geçmiş 2-3 yıla göre vaka sayısında da bir miktar artış var.
 • 02
  Çarşıda Yüzler Gülüyor !
  Koronavirüs tedbirleri kapsamında Mart ayı sonlarında dükkanlarını kapatan çarşı esnafı, yeni sosyal hayat kuralları kapsamında Bursalılara hizmet vermeye başladı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da çarşı esnafını ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi.
 • 03
  Bursa Valiliğinden Flaş Açıklama Geldi !
  Bursa Valiliği yeni il hıfzısıhha kurulu kararlarını açıkladı.
 • 04
  İnegöl’lü Galerici Bursa’da Öldürüldü !
  İnegöl’de Galericilik yapan Hayrullah Yücel Çalışmaz Bursa’da otomobiliyle seyir halindeyken yanında bulunan ve kimliği henüz belirlenemeyen kişi yada kişiler tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.
 • 05
  Bilim Kurulu Üyesi Açıkladı !
  Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Tevfik Özlü, NTV’de konuk olduğu bir yayında 1 Haziran’dan itibaren başlayan yeni normalleşme süreci ve koronavirüs salgınının Türkiye’deki seyri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
şanlıurfa araç kiralama