13° Açık
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Safvet’te Alkış Alan Program

Özel Nilüfer Safvet Koleji “Çanakkale’den Medine’ye Anadolu Gülleri” programı düzenledi. 170 öğrencinin hazırlayıp sunduğu programa veliler büyük ilgi gösterdi. Nilüfer Safvet Koleji öğrencilerinden 170 öğrencinin hazırlayıp sunduğu program önceki akşam FEM Dershanesi Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleştirildi. Öğrenciler sergilenen tiyatro, şiir, Çanakkale türküleri ve Çanakkale ruhunu anlatan tiyatroları sayesinde katılımcılar tarafından büyük beğeni aldı. GÖSTERİLEN ÖZVERİYİ […]
Eğitim - Nisan 1, 2015 7:29 pm A A

Özel Nilüfer Safvet Koleji “Çanakkale’den Medine’ye Anadolu Gülleri” programı düzenledi. 170 öğrencinin hazırlayıp sunduğu programa veliler büyük ilgi gösterdi.

Nilüfer Safvet Koleji öğrencilerinden 170 öğrencinin hazırlayıp sunduğu program önceki akşam FEM Dershanesi Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleştirildi. Öğrenciler sergilenen tiyatro, şiir, Çanakkale türküleri ve Çanakkale ruhunu anlatan tiyatroları sayesinde katılımcılar tarafından büyük beğeni aldı.

GÖSTERİLEN ÖZVERİYİ KAVRAYABİLMEYİ AMAÇLIYORUZ

Programın anlam ve önemini belirtmek için konuşma yapan Özel Nilüfer Safvet Koleji Müdürü İsmail Göbül, “Nilüfer eğitim kurumları bünyesinde 1995 yılında 47 öğrencisi ile açılan Safvet Koleji ilk mezunlarını 2001 yılında vermiş olup bu yıla kadar binlerce öğrenciyi mezun etmiştir. Mezun olan öğrencilerimiz İnegöl, Bursa veya Türkiye’nin farklı illerinde üniversite okumakta veya resmi ve özel sektörlerde çalışmaktadırlar. Nilüfer Safvet Koleji olarak öğrencilerimizin başarısında, geleceğinde ve kültürel seviyesinde etkili olacağını düşündüğümüz birçok etkinlik düzenledik. Bu gece de bunlardan bir tanesi Çanakkale Savaşlarında yaşanılan atmosferi gençlerimize hatırlatmak ve tattırmak, şehitleri minnet ve şükranla yâd etmek, destan yazmış Mehmetçik’in Çanakkale Savaşlarında göstermiş oldukları özveriyi kavrayabilmek, onları hatırlayabilmek ve o günün anlam ve önemini anlatabilmek için bu geceyi düzenledik. Bu akşam öğrencilerimizin sizler için hazırladığı şiirler, ilahiler ve tiyatroyu izleyerek farklı bir atmosfere gideceğiz. Bu nedenle etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan değerli velilerimize ve emeği geçen bütün öğrencilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşma ve gösterilerin sonunda anasınıfı öğrencileri dâhil olmak üzere dönem içerisinde manevi değerler eğitimi alarak hedeflerine ulaşan öğrencilere yönetim üyeleri tarafından ödül ve hediyeler verildi.

 


Bu haber 1520 kez okundu.
Eğitim - 7:29 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama