Kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Sağlıkçıların Tatlı İkramı !

İnegöl Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, ev ve okulda yaptıkları tatlıları sağlık çalışanlarına ikram etti.
GENEL - Ocak 12, 2021 5:02 pm A A

Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek ve İçeçek Hizmetleri Alanı öğretmen ve öğrencileri, pandemi sürecinde canları pahasına çalışan sağlık personeline teşekkür etmek ve yanlarında olduklarını göstermek için hazırladıkları tatlıları ikram etti.

Geleceğin aşçıları tarafından hazırlanan tatlılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru, Şube Müdürü İrfan Karakuş ve Okul Müdürü Nusret Şahin tarafından İnegöl’de hizmet veren özel sağlık kuruluşlarında çalışan personele ikram edildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1580 kez okundu.
GENEL - 5:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.