-3° Sisli
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Sahte içki can almaya devam ediyor !

Bursa’nın Mudanya ilçesinde bulunan bir bağ evinde meydana gelen şüpheli ölümü ve zehirlenme olayını araştıran jandarma ekipleri, sahte alkol konusu ile karşılaştı.
3. Sayfa - Ocak 7, 2021 6:38 pm A A

Mudanya’nın Ömerbey Mahallesi’nde bulunan bağ evinde, bir kişinin şüpheli ölümü ve bir kişinin de zehirlenmesi konusu jandarma ekiplerini harekete geçirdi. M.Y. isimli bir şahsın işletmeciliğini yaptığı büfede yapılan aramada kaçak alkol yapımında kullanılan; 11 adet 1 litrelik Etil alkol, 5 adet 1cc anoson aroması ve 4 adet anoson yağı ele geçirildi.

Şahıs gözaltına alınarak hakkında adli işlem başlatıldı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3240 kez okundu.
3. Sayfa - 6:38 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  BEYAZ ÖRTÜ
  Şehre lapa lapa kar yağıyor. Susuz kalma feryatlarının yeryüzüne tecellisi gibi, şehri bembeyaz bir örtü kaplıyor. Ağaçlar ve şehirler sanki kristal bir yorganı üzerine örtüyor.
 • 02
  Okulların açılacağı tarihi açıkladı !
  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CNN Türk ekranlarında katıldığı canlı yayında 15 Şubat’ta okulların kademeli olarak açılmasının planlandığını söyledi.
 • 03
  İnegöl’de korkunç cinayet!
  Yeniceköy Mahallesinde meydana gelen olayda, darp edilerek ve yakılarak öldürülmüş bir gencin cesedi bulundu.
 • 04
  Bursa Valiliğinden flaş açıklama
  Bursa Valiliği, Uludağ Oteller Bölgesi’nde kalabalık gruplar halinde partiler yapıldığı, eğlenceler düzenlendiği ve bu organizasyonlarda da pandemi kurallarına riayet edilmediği yönündeki iddialara ilişkin basın açıklaması yaptı.
 • 05
  Kardan koltuk ilgi odağı !
  İnegöl’de yaşanan yoğun kar yağışının ardından sokağa çıkma kısıtlamasına uyan Mobilyacı Ramazan Demirtaş’ın ikamet ettiği sitenin bahçesine yaptığı kardan koltuk ilgi odağı oldu.