-3° Sisli
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

Sahte izin kağıdına ceza yağdı !

Polise sahte izin belgesi gösteren 2 gence 6 bin 300 TL ceza
3. Sayfa - Şubat 6, 2021 2:42 pm A A

İnegöl’de sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında uygulama yapan Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, sahte izin belgesi 2 şahsa toplam 6 bin 300 TL cezai işlem uyguladılar.
İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ahmet Türkel Çevre yolu üzerinde sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında uygulama yaptılar.
Ekipler, şüphelendikleri 16 AID 247 plakalı otomobili durdurdular.
Sürücü Hafiz H. (20) ve yanındaki arkadaşı Cevdet Z.(19), izin belgelerini gösterdiler.
Polis memuru, izin belgelerinde detaylı inceleme yapınca gerçek ortaya çıktı. Belgelerin sahte olduğunu tespit eden polis ekipleri, 2 şahsa sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları gerekçesiyle toplam 6 bin 300 TL cezai işlem uyguladılar.
2 şahısta evlerine yönlendirildiler.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 750 kez okundu.
3. Sayfa - 2:42 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ZİYA SELÇUK’TAN OKULLARLA İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !
  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, normalleşmenin ardından hafta sonunda yaşanan yoğunluk üzerine yüz yüze eğitimin başladığı okullar ve öğrencilerle ilgili önemli çağrıda bulundu.
 • 02
  YARALI ŞAHİNE JANDARMA ŞEFKATİ
  Gürsu’da ormanlık alanda bacağından ve kanadından yaralı olarak bulunan şahin, jandarma tarafından veterinere götürüldü.
 • 03
  KARARINI KENDİN VER !
  Dünya; insanın misafirhanesi, durağı, göçüp gittiği geçici mekanıdır. Mekanlar da ruhların izlerini taşır. Hatıraları kodlar. Yazılır hanesine insanların… Savaşlar, hıçkırıklar, zalimlikler, yürek yangını ne varsa hepsine dair unutulmaz sahneler….
 • 04
  ARACINDA ÖLÜ BULUNDU !
  Bursa’da 2 gündür kayıp olarak aranan makine mühendisi Caner K. (35), ormanlık alanda park halinde olan otomobilinin içerisinde ölü bulundu.
 • 05
  İNEGÖLLÜLER DİKKAT! SARI UYARI GELDİ
    Meteoroloji Genel Müdürlüğü Bursa için ’zirai don’ uyarısında bulundu. Bugün saat 18.00’dan itibaren başlayarak pazartesi saat 09.00’a kadar süreceği tahmin edilen uyarıda, “Zirai faaliyetlerin devam ettiği yerlerde hafif zirai don riski beklendiğinden başta üreticilerimiz olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir” ifadelerine yer verildi.