Parçalı bulutlu
 • EURO 6.62
 • DOLAR 6.12

ŞAMPİYONLUK COŞKUYLA KUTLANDI

Spor Toto Süper Lig’de Osmanlıspor’u 3-1 yenmesiyle birlikte ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu garantileyen Beşiktaş taraftarları şampiyonluğu büyük bir coşkuyla kutladı. Spor Toto Süper Lig’de şampiyon olan Beşiktaş’ın İnegöl’deki taraftarları park caddesi üzerinde arabalarla büyük kuyruk oluşturarak sevinç yaşarken, Atatürk anıtının önünde marş ve besteler eşliğinde ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğu kutladı.  
GENEL - Mayıs 15, 2016 7:23 pm A A

Spor Toto Süper Lig’de Osmanlıspor’u 3-1 yenmesiyle birlikte ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu garantileyen Beşiktaş taraftarları şampiyonluğu büyük bir coşkuyla kutladı.

Spor Toto Süper Lig’de şampiyon olan Beşiktaş’ın İnegöl’deki taraftarları park caddesi üzerinde arabalarla büyük kuyruk oluşturarak sevinç yaşarken, Atatürk anıtının önünde marş ve besteler eşliğinde ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğu kutladı.

 

Bu haber 840 kez okundu.
GENEL - 7:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Türkiye Daha Fazla Suriye’li Almalı
  Skandal Çağrı Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi’den geldi.
 • 02
  Bu müze hep açık!
  Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Bursa Büyükşehir Belediyesi müzelerini dijital platforma taşıyor!
 • 03
  Harmancık ekonomisine can suyu
  Kırsal kalkınmanın sağlanması hedefiyle 2013 yılında hizmete açtığı Keles Süt Ürünleri Tesisiyle bölge çiftçisine can suyu olan, kaliteli tohum, fide ve fidan dağıtımlarının yanı sıra yüksek verimli hayvan ırklarını üreticiyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Harmancık ekonomisine artı değer sağlayacak bir adım daha attı.
 • 04
  Kovalamaca sonucu yakalandılar
  Bursa’da kesinleşmiş hapis kararı bulunan 2 firari kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalandı.
 • 05
  Bursa’da 4 belediye 19 işçi alacak
  İŞKUR sitesinde yer alan bilgilere göre Bursa’da 4 belediye 19 işçi istihdamı sağlayacak.