Sisli
 • EURO 6.47
 • DOLAR 5.80

Samsunspor Başkanı istifa etti!

Yılport Samsunspor’da İsmail Uyanık, başkanlıktan ve kulüpteki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.
GENEL - Kasım 12, 2019 2:59 pm A A

Uyanık yaptığı açıklamada, ”Şirketten ve Samsunspor’da üstlendiğim vazifeden bugün ayrılma günü, vedalaşma günü. Samsunspor’da oluşmaya başlayan çift başlılığın zarar verdiğini görüyorum ve artık burada durmanın fayda değil zarar getireceğinin farkındayım.  Geçen Hafta İstanbul’a gittiğimde Yüksel Yıldırım Beyle bu konuyu konuşmuştuk. Karşılıklı birbirimizle ilgili sıkıntılarımız var. Devamında bu akşam için birebir toplantı tertip etmiştik. Fakat dün gece saatlerinde sosyal medyada çıkan bazı mesajlardan sonra artık konuşacak da bir şeyin kalmadığı ortaya çıktı. Dolayısıyla Samsunspor’daki ortaklığımdan, Samsunspor için yapmaya çalıştığım bütün görevlerden ayrılıyorum, bırakıyorum hepsini. Samsunspor için daha iyi olacağını düşünüyorum, tek başlılık olduğu zaman Samsunspor’un daha iyi yönetileceğini düşünüyorum.” dedi.

Bu haber 890 kez okundu.
GENEL - 2:59 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kent Konseyinden İyilik Hareketi
  İnegöl Kent konseyi iyilik hareketi çalışma grubu insanlara dokunmaya devam ediyor.
 • 02
  Binlerce kredi kartı bilgileri çalındı!
  İnternet üzerinden teknoloji ve ekonomi özelinde yayın yapan ZDNet, 455 binden fazla kredi kartı bilgisinin çalındığını ve şu anda satıldığını duyurdu. Türklerin kredi kartlarının Joker’s Stash isimli “En büyük kart mağazası”nda satıldığı belirtildi.
 • 03
  Cinkarataş ailesinin acı günü
  İnegöl basın camiasının kurucularından Dursun Cinkarataş hayatını kaybetti.
 • 04
  Bursa’da feci kaza!
  Bursa’da yaşanan olayda otomobil ile motosikletin kafa kafaya çarpışmasıyla motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
 • 05
  İnegöl’de mahalle sokağa döküldü
  İnegöl’de son günlerde sıkça rastlanan asılsız yangın ihbarına bu gece yenisi daha eklendi. Orhaniye Mahallesi’nde yangın ihbarını alan itfaiye ekipleri olay yerine gittiğinde asılsız ihbarla karşılaştı.