-2° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Sedat Öpçiner adaylığını açıkladı !

Bursa Mali müşavirler odası İnegöl temsilciliği seçimleri 9 aralıkta gerçekleştilecek.
GENEL - Giriş : 30.11.2022 16:06 - Güncellenme : 30.11.2022 16:06 A A

İnegöl’de ki temsilcilik için adaylığını açıklayan SMMM Sedat ÖPÇİNER, yaptığı yazılı açıklama ile meslektaşlarından destek istedi.

Öpçiner yaptığı yazılı açıklamada ; Meslekte Dayanışma ve Birlik Grubu , 9 Aralık 2022 tarihinde yapılacak Bursa Mali müşavirler odası İnegöl temsilciliği seçimlerine  Mali Müşavir meslektaşlarımızın sorunlarına çözüm odaklı yaklaşabilen, aktif ,dinamik, tecrübeli bir kadro ile büyük bir sinerji ve heyecanla hazırlanmaktayız.

Bu başarı serüveninin Başkan adayı

SMMM Sedat ÖPÇİNER,

Yönetim kurulu üyeleri

SMMM Hanife ACAR ATLAS,

SMMM Sebahattin TEMİZ,

SMMM Kamil ÇETİN,

SMMM Çiğdem ÇİFTÇİ , listemizde yer almaktadır.

İnegöl temsilcilik seçimleri 3 yıllık bir dönem  periyodu ile yapılmaktadır.

İnegöl’de seçim yarışı Meslekte  Dayanışma grubu ile Çağdaş Muhasebeciler grubu  arasında Mali müşavirlik mesleğinin meslektaşlarımıza kazandırmış olduğu etik kurallar, hoşgörü ve saygı çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Yine bu dönemde yapılacak seçim, meslekte birlik ve beraberliğin en üst düzeyde yaşanacağı, bütün meslektaşlarımızın kazançlı çıkacağı bir seçim olacaktır.

Seçim süreci boyunca yapmış olduğumuz meslektaş ziyaretlerimiz sonucunda bizlere ulaşan talepler ise şöyle özetlenebilir

1- Mesleki konularda eğitim

2- Meslektaşlar arasında birliği ve beraberliği sağlayacak sosyal etkinlikler

3- Kurumlar ve meslektaşlarımız arasında bazı konularda köprü olabilme, olarak sıralanabilir

Yeni oluşacak yönetim bu konulara azim ve kararlılıkla olduğundan daha fazla önem verecek, yol haritasını bu yönde belirleyecektir.

Fazlasıyla önemsediğimiz Bir diğer konu ise, mali müşavirlik staj başlatma sınavlarına   ve mali müşavirlik yeterlilik sınavlarına girecek olan kardeşlerimize yönetim olarak   gerekli desteği verecek olmamızdır.

Bürosunu  yeni açan ve hiç müşterisi olmayan meslektaşlarımıza -mesleğe İlk adım projemizi- hayata geçirmeyi planlamaktayız.

Şu anki İnegöl Temsilcisi olan  Başkanımız sayın Ali MATIŞLI öncülüğünde ve meslektaşlarımızın da desteği ile İnegöl Esnaf ve Sanatkarlar odası binasında Temsilciliğimizi açtık. Kendilerine, yönetimine katkı sağlayan her meslektaşımıza  sizlerin aracılığı ile çok teşekkür ederiz.

Bu seçimin meslek camiamız için hayırlı olmasını diliyor meslektaşlarımızın desteğini bekliyoruz.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 920 kez okundu.
GENEL - 4:06 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  TÜİK, ocak ayı enflasyon verilerini açıkladı !
  Verilere göre tüketici enflasyonu (TÜFE) yıllık bazda yüzde 57,68 olarak gerçekleşti. Aylık enflasyon ise yüzde 6,65 oldu. Enflasyon, 2022’yi yüzde 64,27 seviyesinde tamamlamıştı.
 • 02
  Motorine bir indirim daha geliyor
  Motorine üst üste gelen üç indirimden sonra bu gece bir indirim daha bekleniyor. Dizel araba kullanan araç sahipleri son günlerde gelen indirimlerle sevinmeye başladı. Brent petrolde yaşanan gelişmeler ve döviz kurundaki değişiklikler sonrası motorine üst üste gelen dördüncü indirim pompa fiyatlarına yansıyacak. Benzinin litresi ise 21 lira 14 kuruştan satılıyor. Bu gece pompaya yansıması beklenen […]
 • 03
  Altını olanlar dikkat !
  FED faiz kararı sonrası gram altın fiyatı rekor kırmıştı. Finans Analisti İslam Memiş ‘fırsata çevirmek’ değerlendirmesinde bulunurken bugün şubat ayı için gerginlik uyarısı yaptı.
 • 04
  İnegöl’de bugün kar yağışı var mı?
  Meteoroloji, 3 Şubat hava durumu raporunu yayımladı. Peki bugün İnegöl’de hava nasıl olacak?
 • 05
  EYT düzenlemesi Komisyon’da kabul edildi
  Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.