14° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Şehit polisin ailesine Cumhurbaşkanı’ndan taziye mesajı

Yıldırım’da kavga ihbarını değerlendiren polis memuru Alaattin Özdemir, kendi silahıyla vuruldu. Özdemir 3 günlük yaşam mücadelesini kaybederek şehit oldu. Şehit polis memurunun ailesine Cumhurbaşkanı tarafından taziye mesajı gönderdi.
GENEL - Aralık 8, 2019 9:51 pm A A

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, şehit polis memuru Alaattin Özdemir’in ailesine bir mesaj gönderdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında Özdemir’in ailesine taziye dileklerini iletti.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1610 kez okundu.
GENEL - 9:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Fırsatçı firmalara ceza !
  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Haksız fiyat değerlendirme kurulu tarafından incelemeye alınan 40 firmadan, maskede fahiş zam yaptığı belirlenen 24 firmaya idari para cezası uygulandığını açıkladı.
 • 02
  İnegöl Belediyesi’nden askıda 20 bin pide !
  İnegöl Belediyesi, 2019 yılında başlattığı Askıda İyilik Hareketini Ramazan ayında askıda pide uygulamasıyla sürdürüyor. Şehirdeki tüm fırınlara askı için 100’er adet pide siparişi verilirken, toplamda 20 bin askıda pide ile ihtiyaç sahiplerine destek sağlandı. Ayrıca bir başka Osmanlı geleneği Zimem Defteri uygulamasıyla mahalle bakkallarının veresiye defterleri satın alınarak borcunu kapatamayan vatandaşların borçları İnegöl Belediyesi öncülüğünde başlatılan kampanyayla ödeniyor.
 • 03
  Bakan açıkladı İndirim geliyor ..
  TOKİ’den konut ve iş yeri satın alan ve taksit ödemeleri süren vatandaşlardan gelen yoğun istek üzerine %20 indirim kampanyası bu yıl da uygulanacak.
 • 04
  Altın fiyatları yükselişte !
  Altın fiyatları son günlerin en yüksek seviyesine geldi. Gram gümüş ise 6 lira 75 kuruşu geçti. Altın ve gümüş fiyatlarındaki son değerlendirmeyi teknik analiz uzmanı Tunç Şatıroğlu yaptı.
 • 05
  Bakan Koca’dan flaş açıklama !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşılama sürecinin 55 yaş üstü vatandaşlarda başlanacağını belirtti.