17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

Şehit sayısı 4’e yükseldi !

Pençe Kilit Operasyonunda şehit sayımız 4 oldu. O kahraman Mehmetçiklerimizin isimleri açıklandı.
GENEL - Mayıs 24, 2022 3:37 pm A A

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Operasyonu’nda teröristlerle çıkan çatışmada 3 askerin şehit, 4 askerin de yaralandığını açıklamıştı. Son dakika açıklamasına göre şehit sayımız 4’e çıktı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan askerlerden Piyade Teğmen Abdülkadir Güler, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit düştü.

İşte Kahraman Şehitlerimizin İsimleri

Piyade Uzman Çavuş Onur Doğan

Piyade Uzman Çavuş Hüseyin Cankaya

Piyade Sözleşmeli Er Celal Tekedereli

Piyade Teğmen Abdulkadir Güler

kemeravm.gif

Bu haber 790 kez okundu.
GENEL - 3:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ULUDAĞ ELEKTRİK’TEN YEŞİLAY’A ANLAMLI DESTEK
  Sağlık alanındaki ihtiyaçlar doğrultusunda toplumda farkındalık yaratmayı amaçlayan Uludağ Elektrik, bağımlılıkla mücadelede Yeşilay’a destek verdiği proje ile faturalar üzerinden sosyal mesaj veriyor. Bugüne kadar pek çok mesajı müşterilerine ulaştıran Uludağ Elektrik, bağımlılıkla mücadeleye dikkat çekmek için faturalarını yeşil renkte tasarlayarak müşterilerine iletiyor.
 • 02
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 03
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 04
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 05
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.