Açık
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Semih Gülerer Başkan Taban ile görüştü

AK Parti Bursa Milletvekili adayı Semih Gülerer İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ile görüştü.
GENEL - Giriş : 17.03.2023 21:47 - Güncellenme : 17.03.2023 21:47 A A

AK Parti yönetim kurulu üyeliğinden istifa edip milletvekili aday adaylığı için başvuru yapan Semih Gülerer protokol ziyaretlerine başladı.
Gayet samimi ortamda geçen ziyarette İnegöl’de yapılması planlanan kentsel dönüşüm projesi ve İnegöl’de yapılacak diğer yatırımlar görüşüldü.
Konu hakkında konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı Semih Gülerer “Sağolsun başkanımız bugün makamında bizleri ağırladı. Başta İnegöl’e yapılması planlanan kentsel dönüşüm projesini görüştük. İnegöl’de yapılması düşünülen projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Seçim süreci ile ilgili istişarelerde bulundu. Nazik ev sahipliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.” Dedi.

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 360 kez okundu.
GENEL - 9:47 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  SOMA MAÇ BİLETİ ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ
  İnegölspor Futbol Şube Sorumlusu Cihan Bozacılar, yarın saat 14.00’da oynanacak Somaspor maçına gelmek isteyen öğrencilerin bilet bedellerinin yönetim kurulu tarafından karşılanacağını açıkladı ve tüm futbol severleri maça davet etti.
 • 02
  Emekliye zam düzenlemesi Meclis’te!
  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, en düşük emekli maaşının 7 bin 500 liraya çıkarılmasını da içeren kanun teklifinin meclise sunulduğunu duyurarak söz konusu yeni zammın 7 bin 500 lira üzeri alanlara uygulanmayacağını söyledi.
 • 03
  AK Parti Bursa’da kimler aday adayı oldu ?
  28. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için AK Parti Bursa Milletvekili aday adaylığı başvurusu yapanların tam listesi belli oldu.
 • 04
  İnegölspor çıkış arıyor !
  Geçtiğimiz haftayı deplasmanda aldığı tarihi farkla mağlup kapatan İnegölspor yarın kendi sahasında ağırlayacağı Somaspor’u yenerek yeni bir seri yakalamak istiyor.
 • 05
  İnegöl Belediyesi 3 Takımla Teknofest Finallerinde
  Baykoca Proje Takımlarının geliştirdiği projelerle düzenli olarak son 3 yıldır Teknofest’e katılan İnegöl Belediyesi, Teknofest 2023 için de iddialı. Geçtiğimiz 2 yılda alanlarda derece elde eden Baykoca Proje Takımlarının geliştirdiği 3 proje, 2023 yılında yapılacak Teknofest için finale kaldı.
resim yükle
resim yükle