-2° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Sende Varmısın ?

İnegölspor Efsane Maraton grubunun başlattığı iyilik hareketine destekler çığ gibi büyüyor.
GENEL - Mart 30, 2020 9:15 pm A A

Birçok farklı mecrada sadece bir taraftar grubu olmaktan öte, farklı sosyal farkındalık etkinlikleri ilede adından sıkça söz ettiren , İnegölspor Efsane Maraton grubu , yeni bir iyilik hareketi başlatarak, virüs nedeniyle İnegöl’de yardıma muhtaç ailelere yardım kampanyası başlattı.

İnegölspor amigosu Tevfik Taşkın’ın sosyal medya üzerinden meydan okuyarak başlattığı iyilik hareketi, önce taraftar grubu üyeleri, ardından İnegöl’deki iş adamların da büyük bir karşılık buldu.Dün gece saatlerinde başlayan yardım hareketi bugün sosyal medya üzerinden de çığ gibi büyüyerek devam etti.

Kampanyalar kapsamında toplanan yardımlar bugün öğleden sonra ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmaya başlandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1960 kez okundu.
GENEL - 9:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa’da su sayaçlarını ‘don’durmayın uyarısı
  Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, su sayaçları ve su tesisatlarında meydana gelebilecek ‘don’ tehlikesine karşı abonelerini uyardı.
 • 02
  Çetizli ailesinin acı günü !
  İnegöl’de uzun yıllar esnaflık ve Süt Üreticileri Birliği başkanlığını yapan Şaban Çetizli, bu sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.
 • 03
  Su sayaçlarını ‘don’durmayın !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, su sayaçları ve su tesisatlarında meydana gelebilecek ‘don’ tehlikesine karşı abonelerini uyardı.
 • 04
  Evsizlere Büyükşehir şefkati
   Evsiz, evini terk etmiş, evden kovulmuş ve iş aramak için Bursa’ya gelen ve sokakta kalan 30 vatandaşa Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı. Şehirlerarası otobüs terminali ve Çekirge Devlet Hastanesi’nden toplanan vatandaşlar, barınma evlerine yerleştirildi.
 • 05
  Karla kesintisiz mücadele
  Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ekipleri, kar yağışıyla birlikte 17 ilçede karla mücadele çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor.