17° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Sende Varmısın ?

İnegölspor Efsane Maraton grubunun başlattığı iyilik hareketine destekler çığ gibi büyüyor.
GENEL - Mart 30, 2020 9:15 pm A A

Birçok farklı mecrada sadece bir taraftar grubu olmaktan öte, farklı sosyal farkındalık etkinlikleri ilede adından sıkça söz ettiren , İnegölspor Efsane Maraton grubu , yeni bir iyilik hareketi başlatarak, virüs nedeniyle İnegöl’de yardıma muhtaç ailelere yardım kampanyası başlattı.

İnegölspor amigosu Tevfik Taşkın’ın sosyal medya üzerinden meydan okuyarak başlattığı iyilik hareketi, önce taraftar grubu üyeleri, ardından İnegöl’deki iş adamların da büyük bir karşılık buldu.Dün gece saatlerinde başlayan yardım hareketi bugün sosyal medya üzerinden de çığ gibi büyüyerek devam etti.

Kampanyalar kapsamında toplanan yardımlar bugün öğleden sonra ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmaya başlandı.


Bu haber 1440 kez okundu.
GENEL - 9:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa Valiliğinden Flaş Açıklama Geldi !
  Bursa Valiliği yeni il hıfzısıhha kurulu kararlarını açıkladı.
 • 02
  İnegöl’lü Galerici Bursa’da Öldürüldü !
  İnegöl’de Galericilik yapan Hayrullah Yücel Çalışmaz Bursa’da otomobiliyle seyir halindeyken yanında bulunan ve kimliği henüz belirlenemeyen kişi yada kişiler tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.
 • 03
  Bilim Kurulu Üyesi Açıkladı !
  Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Tevfik Özlü, NTV’de konuk olduğu bir yayında 1 Haziran’dan itibaren başlayan yeni normalleşme süreci ve koronavirüs salgınının Türkiye’deki seyri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
 • 04
  İnegöl’de Feci Kaza !
  Akşam saatlerinde Ahmet Türkel Çevreyolu üzerinde meydana gelen kazada kontrolden çıkan otomobil sitenin isninat duvarına çarptı, Kaza sonucu araçta bulunan 1’i ağır 3 kişi yaralandı.
 • 05
  Konurlar Mahallesinde Feci Olay !
  Kırsal konurlar Mahallesi’nde meydana gelen olayda elektrik kontağınındaki kaçaktan dolayı alev alan traktör yanarak küle döndü.
şanlıurfa araç kiralama