11° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Serdar Nalcı’dan ilçe teşkilatlarına ziyaret !

AK Parti Bursa Milletvekili Aday Adaylığını geçtiğimiz günlerde açıklayan Dr. Mehmet Serdar Nalcı bugün; İznik, Orhangazi ve Yenişehir ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek istişareler gerçekleştirdi.
GENEL - Giriş : 18.03.2023 21:33 - Güncellenme : 18.03.2023 21:33 A A

İnegöl siyasetinin yakından tanıdığı Dr. Mehmet Serdar Nalcı geçtiğimiz günlerde AK Parti İnegöl İlçe Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ederek Bursa 2. bölgeden milletvekili aday adaylığını açıklamıştı. Nalcı, seçim çalışmalarına hız vererek bölgesindeki ilçeleri ziyaret etmeye başladı.

Bugün İznik, Orhangazi ve Yenişehir AK Parti İlçe Teşkilatlarını ziyaret eden Nalcı, deprem felaketi ve yaklaşan seçimler başta olmak üzere birçok konuda istişareler gerçekleştirdi.

HEPİMİZE ÇOK İŞ DÜŞÜYOR
Mehmet Serdar Nalcı ziyaretler sonrasında yapmış olduğu açıklamada; “Öncelikle deprem ve sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet kederli yakınlarına bir kez daha başsağlığı dilerim. Devletimize ve milletimize hizmet etmek amaçlı çıkmış olduğumuz bu yolda çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bugün ilk olarak AK Parti İznik İlçe Başkanımız Halil İbrahim Gökbulut ve yönetimini ziyaret ettim. Sayın ilçe başkanımızla birlikte istişareler gerçekleştirdik. Akabinde Orhangazi’ye geçerek ilçe başkanımız Sn. Gökhan Ulusu ile yaklaşan seçimleri ve çalışmalarımızı değerlendirdik. Yine burada kadın kolları başkanlığı, ana kademe teşkilatı ve skm başkanlarıyla görüşmelerimizi devam ettirdik. Bu süreçte sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde hepimize çok iş düşüyor. Son olarak ise, Yenişehir ilçe başkanımız olarak göreve yeni atanan Mehmet İleri’yi ve yönetimini ziyaret ettim. Kendilerine de bu vesileyle çalışmalarında başarılar diliyorum. Milletçe, hep birlikte yeni hedeflere ulaşmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI YÜKSEK BİR OYLA YENİDEN SEÇMEKTİR
Serdar Nalci sözlerine şu şekilde devam ettİ; “Seçim süresince şu anda bir çok aday adayımız olmasına rağmen bizim için şu anda önemli olan tek aday var o da Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Cumhur İttifakı olarak öncelikli hedefimiz Allahın izniyle yüksek bir oy oranıyla sayın genel başkanımızı tekrar Cumhurbaşkanı yaptırmaktır. Akabinde Türkiye Büyük Millet Meclisi nde yüksek bir oranda temsil kabiliyeti olacak şekilde çok sayıda milletvekili çıkartmaktır. Biz teşkilatçı insanlarız, bu kutlu davamızda zamanı gelince eğer görev verilirse biz aksi taktirde hangi arkadaşımız aday olarak gösterilirse onun arkasında sağlam bir şekilde durmak ve çalışmak asli görevimizdir.’’

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 300 kez okundu.
GENEL - 9:33 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Emekliye zam düzenlemesi Meclis’te!
  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, en düşük emekli maaşının 7 bin 500 liraya çıkarılmasını da içeren kanun teklifinin meclise sunulduğunu duyurarak söz konusu yeni zammın 7 bin 500 lira üzeri alanlara uygulanmayacağını söyledi.
 • 02
  AK Parti Bursa’da kimler aday adayı oldu ?
  28. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için AK Parti Bursa Milletvekili aday adaylığı başvurusu yapanların tam listesi belli oldu.
 • 03
  İnegölspor çıkış arıyor !
  Geçtiğimiz haftayı deplasmanda aldığı tarihi farkla mağlup kapatan İnegölspor yarın kendi sahasında ağırlayacağı Somaspor’u yenerek yeni bir seri yakalamak istiyor.
 • 04
  İnegöl Belediyesi 3 Takımla Teknofest Finallerinde
  Baykoca Proje Takımlarının geliştirdiği projelerle düzenli olarak son 3 yıldır Teknofest’e katılan İnegöl Belediyesi, Teknofest 2023 için de iddialı. Geçtiğimiz 2 yılda alanlarda derece elde eden Baykoca Proje Takımlarının geliştirdiği 3 proje, 2023 yılında yapılacak Teknofest için finale kaldı.
 • 05
  Yeniden Refah Partisi, Cumhur İttifakı’na katıldı
  AK Parti’den Genel Başkanlığı düzeyinde Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi’ne yapılan bugünkü ziyaretten olumlu sonuç çıktı. Yeniden Refah, son görüşmenin ardından Cumhur İttifakı’na resmen katıldı.
resim yükle
resim yükle