seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Şevki Yılmaz ; Artık yeter iktidarın mazaret dönemi bitmiştir !

AK Parti’ye verdiği destekle bilinen Şevki Yılmaz bu kez artık yeter diyerek karşı çıktı. ‘İktidarın mazeret dönemi bitmiştir’ diyen Şevki Yılmaz, AK Parti’ye bazı hususlarda çağrıda bulundu.
GENEL - Nisan 23, 2022 1:45 am A A

Şevki Yılmaz bugünkü köşe yazısında ‘yeter artık’ deyip AK Parti hükümetine süresiz nafaka, kadın-erken hakları, hayvan hakları konularında tepki gösterdi.

‘İktidarın mazeret dönemi bitmiştir’ diyen Şevki Yılmaz, AK Parti’ye çağrıda bulundu. Yılmaz, “Yeter artık! Kadın Erkek haklarını, Hayvan Haklarını, Aile ve Devlet ilkelerini Avrupa değil sadece Allah ve Resulü belirlemelidir! Devletimizin Avrupa menşeli Ana Yasası, İslami Hukuk İlkelerine göre yeniden yazılmalıdır!” dedi.

Yeni Akit yazarı Şevki Yılmaz, “Süresiz nafaka zulmüne, genç evliliğe ceza zulmüne, ücretlerde eşitsizlik ve mahkemelerde adaletsizlik zulmüne, yolsuzluk, dolandırıcılık, fahiş, faiz, fuhuş ve cinayetler zulmüne karşı İslam Hukuku ilkeleri ölçüsünde acil maddi ve manevi tedbirler alınmalıdır! Geçmiş Kavimlerin ve Devletlerin İlahi belalarla yıkılmasının sebeplerinden domuzların bile yapmadığı hemcinslerin fuhşuna ve zinaya asla izin verilmemelidir! Zira Cinsi sapıklık ve fuhşu sapkınlık ahlaksızlığı asla özgürlük değildir!” ifadelerini kullandı.


Bu haber 380 kez okundu.
GENEL - 1:45 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 02
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.
 • 03
  İnegöl’de elektrik kesintisi !
  İnegöl’ün birçok mahallesinde 7,8 Mayıs tarihlerinde elektrik kesintileri olacak.
 • 04
  Kurtuluşspor’da görev dağılımı gerçekleşti !
  İnegöl Kurtuluş Spor Kulübünde yapılan genel kurul sonrası mevcut Başkan Yalçın Atalay güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.
 • 05
  İnegöl’de silahlı saldırgan tutuklandı !
  Mesudiye Mahallesi’nde trafik kazası sonrasında iki kişiyi silahla vuran şahıs bugün çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.