17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

Sıcak hava İnegöl’ü sokağa döktü

Geçtiğimiz hafta yağmurlu geçen İnegöl’de Pazar günü sıcak havanın etkisiyle İnegöllüler sokağa döküldü.
GENEL - Eylül 22, 2019 5:00 pm A A

Sonbaharla birlikte başlayan yağmurlar ve soğuyan havalara rağmen zaman zaman yüzünü gösteren güneş ve sıcak hava vatandaşları mutlu ediyor. Hava sıcaklığının 22 derecelere kadar çıktığı İnegöl’de, güneşin tadını çıkarmak isteyen vatandaşlar aileleriyle birlikte park ve bahçeleri doldurdu.

Kimileri evcil hayvanları ile çimenlik alanlarda otururken, kimileri de sıcak havayı fırsat bilerek çıktığı sokaklarda fotoğraf çektirdiler. Yaz aylarını aratmayan hava sıcaklığını fırsat bilen çocuklar ise parklarda gönüllerinde eğlendiler.


Bu haber 1990 kez okundu.
GENEL - 5:00 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnsanlık tarihine eğlenceli yolculuk
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu sene ikincisi düzenlenen Arkeoloji Festivali (Arkeofest), iki gün boyunca her yaştan tarih meraklısını 8500 yıllık geçmişi bulunan Arkeopark Açık Hava Müzesi’nde buluşturdu. Sikke basımından mozaik yapımına kadar birçok atölyede tarihe yolculuk yapan katılımcılar, Rafadan Tayfa ekibinin gösterisiyle de keyifli bir gün geçirdi.
 • 02
  Bu acıya yürek dayanmaz !
  Dedesiyle birlikte traktörle tarlaya giden 8 yaşındaki Utku Soyaslan dengesini kaybedip düştüğü traktörün altında kalarak feci şekilde can verdi .
 • 03
  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doğal gaz mesajı!
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çorum’da katılmış olduğu toplu açılış töreninde doğalgaz çıkartma çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 04
  İnegöllüler dikkat Valilikten son dakika uyarısı geldi !
  Bursa Valiliği, İl genelinde beklenen kuvvetli yağış ile ilgili vatandaşlara“sarı” kodlu uyarıda bulundu.
 • 05
  Güzel bir kamp dönemi gerçekleştirdik !
  İnegölspor 3 Ağustos’ta Bolu’da girmiş olduğu kampı bugün sabah saatlerinde yapmış olduğu antrenmanla sonlandırdı. Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ve Teknik Direktör Şaban Yıldırım, kamp sürecini değerlendirdi.