17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

Sıcaklık 12 Derece Birden Düşecek

Meteoroloji’den hafta sonu için serin ve yağışlı hava uyarısı Yurt genelinde hava sıcaklığının 6 ila 12 derece arasında azalacağı tahmin ediliyor.
GENEL - Ekim 3, 2019 7:24 am A A

Havanın serinlemesiyle birlikte hava sıcaklıkları da 6 ila 12 derece azalacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü,İnegöl için cumartesi gününe dikkat çekti.Cuma günü 32 derece olan havanın cumartesi günü 10 derece birden düşerek 22 derece olacağı ve yağmur beklendiğini açıkladı.

Meteroloji pazar günü 2 derece daha düşecek sıcaklıkla birlikte havanın yağmurlu ve serin olacağını duyurdu.

Yeni hafta ile birlikte sıcaklıkların kademeli olarak artacağı vurgulanırken havanın 25 – 26 dereceler civarında olacağı açıklandı.


Bu haber 2090 kez okundu.
GENEL - 7:24 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Macaristan’da ‘Bursa’ rüzgârı
  2022 Türk Dünyası Kültür Başkenti Bursa, Macaristan’da her yıl ‘Ataları Anma Günü’ sloganıyla düzenlenen Hun-Türk Büyük Kurultayı öncesinde ‘Budapeşte Bursa Kültür Günü’ programını düzenleyerek, şehrin sahip olduğu zenginlikleri Avrupa’da tanıttı. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Gönül coğrafyamızdan tüm kardeşlerimizi Bursa’mızda ağırlamak isteriz” dedi.
 • 02
  Kemal Kılıçdaroğlu: Tartışılacak bir açıklamaya imza attı
  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara gelmeleri durumunda Avrupa Birliği’nin öngördüğü bütün kuralları kabul edeceklerini söyledi.
 • 03
  İnegöl Belediyesi Cuma Gününü Aşure İle Tatlandırdı
  İnegöl Belediyesi, Muharrem Ayı vesilesiyle bugün Cuma namazı sonrası Belediye binası önündeki alanda vatandaşlara aşure ikramı gerçekleştirdi. 1500 kişilik aşurenin dağıtıldığı ikramlarda, Başkan Alper Taban da ilçe halkıyla buluşma fırsatı buldu
 • 04
  Bakan Açıkladı Paralar Bugün Hesaplarda
  Sosyal medya hesabından ‘Hayırlı ve bereketli olsun’ diyerek paylaşım yapan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, ‘’ 32 milyon 651 bin 947 TL’lik tarımsal destek ödemelerini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz’’ ifadelerini kullandı.
 • 05
  Ehliyette Yeni Dönem Para Cezası Var
  Eski ehliyeti olan vatandaşların ceza yememesi için süre daralıyor. 2022 yılı bitmeden yenileme işlemi yapmak gerekiyor, aksi takdirde para cezası geliyor.