13° Açık
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

SIFIR NOKTASI

Bugün karşılaştığımız Hatayspor maçında üzülerek gördümki herkes şampiyonluk umudunu yitirmiş durumda. Oysaki takımın bugün içerisinde bulunduğu durum öylesine karalar bağlanacak bir durum değil. Takımı buraya kadar bu futbolcu topluluğu getirdiyse, mevcut sıkıntılı durumdan çıkaracak olan da onlardır. Takımın bugün sahada ortaya koyduğu mücadele play – off için yeterli bir mücadele değildi. Attığımız 2 gol birbirine […]
YAZARLAR - Mart 26, 2015 6:25 pm A A

Bugün karşılaştığımız Hatayspor maçında üzülerek gördümki herkes şampiyonluk umudunu yitirmiş durumda. Oysaki takımın bugün içerisinde bulunduğu durum öylesine karalar bağlanacak bir durum değil. Takımı buraya kadar bu futbolcu topluluğu getirdiyse, mevcut sıkıntılı durumdan çıkaracak olan da onlardır.

Takımın bugün sahada ortaya koyduğu mücadele play – off için yeterli bir mücadele değildi. Attığımız 2 gol birbirine benzer karambol golleriydi. Hep övündüğümüz takım savunmamız bugün rakip forvet Murat Uluç önünde tel tel döküldü. Zaman zaman Bilal ve Kemal’in Murat Uluç karşısında aciz kaldığını da gördük. Takımda 2 – 3 futbolcu dışında herkes lige havlu atmış durumda.

Tabi böyle kötü oyun ve skor karşısında tribünlerden de olumsuz tepkiler yükseldi. Tepkilerin bu seferki adresi teknik ekip değil futbolculardı. Taraftarlar futbolcuları yeterince özverili davranmamakla ve mücadele etmemekle suçladılar. Araya kaptan Kemal ,Uğur Kavuk ve Mahmut Şeker girerek öfkeli taraftarları sakinleştirmeye çalıştılar.

Bence bugün tüm camia olarak sıfır noktasındayız. Kendimize bir suçlu, bir günah keçisi aramak yerine, içinde bulunduğumuz durumdan çıkaracak çözüm yolları aramak en doğrusu olur kanaatindeyim. Şuan dere geçme aşamasındayız; ne bir hoca değişikliği ne de bir yönetici istifası tüm bu olup bitenlere çözüm getirmez. Geride kalan haftalarda eğer play – off hedefliyorsak bir kriz yönetimi oluşturarak, Kırklareli maçıyla başlayan kötü gidişata derhal çözüm bulmalıyız. Eğer bu günlerini büyük bir olgunlukla atlatamaz ve takımı daha çok strese sokacak eylem ve söylemlerde bulunursak play – off’ta hayal olur bilesiniz.

Saygılarımla


Bu haber 1480 kez okundu.
YAZARLAR - 6:25 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Geri sayım başladı !
  Türkiye’de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla birlikte uygulanan kısıtlamalar 1 Haziran’da büyük ölçüde kaldırıldı.
 • 02
  Otomobil alacaklar dikkat !
  Kredi faizlerinin düşmesiyle sıfır otomobile ilgi arttı. Markalar, düşen satışları artırmak için kampanyalar düzenlerken, vatandaşlar da 2020 model araçların fiyatlarını araştırmaya başladı.
 • 03
  Destek arayışları devam ediyor !
  İnegölspor yönetim kurulu destek arayışlarına kaldığı yerden devam ediyor.
 • 04
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’deki koronavirüs vakalarına ilişkin son durumu paylaştı. Son 24 saatte hayatını kaybedenlerin sayısı 21 oldu.
 • 05
  Devlet Hastanesi’ne Ambulans bağışladı !
  Koronavirüs ile mücadele kapsamında bağışların arttığı İnegöl Devlet Hastanesine, bir bağış da İnegöllü iş adamı Hasan Bilge’den geldi.
şanlıurfa araç kiralama