İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

07 Aralık 12:37 Asgari ücrete önümüzdeki yıl kaç kez zam yapılacak ?

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

Sigaraya zam yağmuru !

Giriş : 06.09.2023 21:09 - Güncellenme : 06.09.2023 21:09

Sigara fiyat listesi bugün üç sigara grubundan gelen yeni haberle zamlandı. BAT sigara fiyat listesi yanı sıra T&T sigara fiyatları ile İmperial Tobacco sigara fiyat listesi zamlandı. İşte zam sonrası Kent Slims sigara fiyatı detayları.

Sigaraya zam bombardımanı sürüyor. Sigara fiyatları listesi eylül ayıyla birlikte zamlara başladı. BAT sigara fiyat listesi (Kent, Kent Slims, Pall Mall), T&T sigara fiyat listesi (Violet Slims, Winner, Vigor) ve İmperial Tobacco sigara fiyat listesi için bugün zam haberi geldi.

Sigaraya zamlar yağmur gibi gelmeye devam ediyor. 4 Eylül’de Philip Morris sigara fiyatları ile Royal Tobacco sigara fiyatları zamlanırken 5 Eylül’de ise JTİ sigara fiyatları listesi zamla değişmişti.

 

ÜÇ GRUBUN DAHA SİGARA FİYAT LİSTESİ ZAMLANDI

Bugün ise sigara fiyatları zamları devam etti. 6 Eylül itibariyle BAT sigara fiyatları listesi ve T&T sigara fiyat listesi zamlandı. 7 Eylül tarihinden itibaren ise İmperial Tobacco sigara fiyat listesi zamlandı.

 

KENT SLİMS SİGARA FİYATI 50 LİRAYI GEÇTİ

BAT grubuna ait sigara markası Kent Slims fiyatı 52 lira olurken Kent Blue fiyatı da 50 liraya yükseldi. Kent D Line sigara fiyatı ise 48 TL’den satılacak.

VİOLET SLİMS SİGARA FİYATI ZAM GÖRDÜ

T&T grubu sigara grubu içerisinde yer alan; Violet Slims sigara fiyatı 48 liradan satılırken HD Red (kısa, uzun) sigara fiyatı da 42 lira oldu. Winner Slims sigara fiyatı ise 47 lira oldu.

 

ZAMLI DAVİDOFF SLİMS SİGARA FİYATI

İmperial Tobacco grubundan Davidoff Slims sigara 52 lira olurken West sigara fiyatı 41 lira oldu. Zamlı Bianca sigara fiyatı da 50 lira oldu.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER