18° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Silahlı saldırıda flaş gelişme

Türkiye’nin 5.yüz nakli yapılan Recep Sert ve eşininde aralarında bulunduğu Silahlı saldırı olayında savcılık gizlilik kararı verdi.
GENEL - Ekim 14, 2019 5:37 pm A A

Başsavcılık açıklamasında “Adı geçen Recep Sert’in 10/10/2019 tarihi gece saatlerinde Bilecik ili Merkez ilçe sınırları içerisinde yer alan müştekinin ikametgahı önünde müştekiye karşı silahlı saldırıya giriştiği ancak müştekinin olay yerini kaçarak terk ettiği ve herhangi bir yaralanmanın söz konusu olmadığı, bu itibarla Recep Sert ve olayla ilgili olduğu tespit edilen diğer şahıslar hakkında soruşturmaya başlanarak şahısların gözaltına alındığı ve akabinde şüphelilerin Bilecik Sulh Ceza Hakimliği tarafından kasten öldürmeye teşebbüs suçundan tutuklanmış olup, soruşturma dosyası hakkında gizlilik kararı verilmiştir. Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından adli soruşturmaya devam olunduğu, kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur” denildi.


Bu haber 1920 kez okundu.
GENEL - 5:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl yolunda Tır devrildi !
  İnegöl’lü tırcı feci kaza yaptı !
 • 02
  Yargıtay’dan Emsal Karar !
  Yargıtay, tartışma esnasında taraflardan birinin yaralanmasına neden olan kül tablası, kemer, televizyon kumandası, tuğla, bardak gibi eşyaların silah olarak kabul edileceğine karar verdi.
 • 03
  Hayırsız evlat dehşet saçtı !
  Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde 3 gündür kayıp olarak aranan 61 yaşındaki kadının cesedi, başı kesik halde köye 2 kilometre uzaklıkta bulundu.
 • 04
  Tarih belli oldu !
  Pamukkale, Ulusoy, Metro ve Kamil Koç firmaları 4 Haziran tarihinden itibaren seferlere başlayacaklarını açıkladı.
 • 05
  Polis Kıskıvrak yakaladı !
  İMKB Osmangazi İmam Hatip Ortaokulunda meydana gelen olayda kapalı olan okula demir kapının üzerinden giren 2 kişi polisi alarma geçirdi.
şanlıurfa araç kiralama