18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

SİLAS FİRMASINDAN İNEGÖLSPOR’A DESTEK

İnegölspor Kulüp Başkanı Eşref Güç ile yönetim kurulu üyeleri destek ziyaretleri kapsamında Silas Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Eren’i ziyaret etti.
Manşet Haber - Haziran 11, 2019 7:12 pm A A

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Eşref Güç, şunları söyledi:

“Yeni sezon hazırlıklarına hayırlısıyla başladık. Yönetim olarak destek ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz yıl yönetim kurulumuzda bulunan çok değerli kardeşim Silas Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Eren’i ziyaret etmek istedik. Kendisine çok teşekkür ederim. Geçmişte olduğu gibi desteğini yine bizden esirgemedi. İnegölspor’umuzun kalıcı gelirleri olmadığı için her zaman desteğe ihtiyacı var. Bizde yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla destek ziyaretlerine başladık. İnşallah Nahit kardeşimizin verdiği destek herkese örnek olur. Bu manada kendisine şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına tekrar teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günler içinde destek ziyaretlerinizi arttırarak devam ettireceğiz. Geçtiğimiz yıl gittiğimiz her kapıdan elimiz boş dönmedik. Bu yılda bu desteği sanayici ve iş adamlarımızdan bekliyoruz.”

Silas Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Eren ise “Öncelikle ziyaretinizden dolayı başta Kulüp Başkanımız Eşref Güç ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Firma olarak her zaman İnegölspor’umuzun yanındaydık, yanında olmaya da devam edeceğiz. Geçtiğimiz yıl yönetim kurulunda bulunduğum ve daima spor camiası içinde olduğum için yaşanan maddi sıkıntıları çok iyi biliyorum. Bu manada ter türlü desteği vermeye hazır olduğumu daha öncede belirmiştim. Dün olduğu gibi bugünde İnegölspor’umuzun yanındayım. Buradan tüm ilçe halkımıza ve işadamlarımıza da destek çağrısı yapmak istiyorum. İnegöl’de ekmek yiyorsak, İnegölspor’a destek çıkmak zorundayız. Ben ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

Bu haber 310 kez okundu.
Manşet Haber - 7:12 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.