Sisli
 • EURO 6.65
 • DOLAR 6.15

SİNANBEY MAHALLESİ KARIŞTI

Sinanbey Mahallesi Mesudiye sokakta oturan gençler iddiaya göre sokaktan geçen suriye uyruklu kadınlara laf attılar. Kadınların yakınlarına durumu anlatması üzerine sokağa gelen Suriye uyruklu şahıslar ile roman vatandaşlar arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Taşların sopaların havada uçuştuğu kavgada 3 kişi yaralandı. Olay yerine gelen emniyet ekipleri güçlükle kavgayı ayırdılar. kavga sonucunda iki suriyeli bir de roman vatandaş […]
GENEL - Mayıs 23, 2016 10:14 am A A

Sinanbey Mahallesi Mesudiye sokakta oturan gençler iddiaya göre sokaktan geçen suriye uyruklu kadınlara laf attılar. Kadınların yakınlarına durumu anlatması üzerine sokağa gelen Suriye uyruklu şahıslar ile roman vatandaşlar arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Taşların sopaların havada uçuştuğu kavgada 3 kişi yaralandı. Olay yerine gelen emniyet ekipleri güçlükle kavgayı ayırdılar. kavga sonucunda iki suriyeli bir de roman vatandaş yaralandı. Yaralılar ambulanslarla devlet hastanesi acil servisine sevk edildiler.

Bu haber 1050 kez okundu.
GENEL - 10:14 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  HEM’den Elazığ ve İdlib’e Yardım Eli
  İnegöl halk eğitimi merkezi kursiyerleri Elazığ’da yaşanan deprem felaketinden etkilenen vatandaşlara ve insanı bir dramın yaşandığı İdlib’deki Suriyelilere yardımda bulundu.
 • 02
  Altın rekor üstüne rekor kırıyor
  Altın rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.Gram altın yeni rekorunu kırdı.  330 lirayı aşan gram altında kısa bir süre sonra 325 liraya geriledi .
 • 03
  Yeni Haftada Hava Nasıl Olacak ?
  İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 17 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer hafif yağmur geçişleri gözlenirken kuvvetli rüzgara karşı tedbirli olunması gerekiyor.
 • 04
  Akhisar’da deprem Bursa’da hissetti
  Bursa’da deprem meydana geldi.
 • 05
  Türkiye teyakkuza geçti
  İçişleri Bakanlığınca, 81 ile gönderilen “hudut kapılarında alınması gereken tedbirler”e ilişkin genelgeye göre, İran ile kara hudut kapılarından İranlılar ve diğer yabancıların saat 17.00’den itibaren Türkiye’ye girişi yasaklandı. İran üzerinden hava yoluyla doğrudan gelen İranlılar ile diğer yabancı ülke vatandaşları ise havalimanı sınır kapılarından saat 20.00’den itibaren Türkiye’ye alınmayacak.