13° Açık
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ DA GÖRÜŞLERİ ALINDI

Bursa ilinde valilikte kaydı bulunan 3861 dernek başkan ve yönetimleri Ak parti milletvekili temayülüne davet edildi. Ak parti 25. dönem milletvekili genel seçimlerine yönelik aday tespit çalışmaları kapsamında STK başkanları ve yönetim kurullarının görüşlerine başvurdu. Ak parti Bursa il başkanlığının merinos AKKM fuaye alanında gerçekleştirdiği temayüle STK’lar kalabalık katılım gösterdiler. Dün gerçekleştirilen ve sabah saat […]
Siyaset - Mart 26, 2015 9:15 am A A

Bursa ilinde valilikte kaydı bulunan 3861 dernek başkan ve yönetimleri Ak parti milletvekili temayülüne davet edildi.

Ak parti 25. dönem milletvekili genel seçimlerine yönelik aday tespit çalışmaları kapsamında STK başkanları ve yönetim kurullarının görüşlerine başvurdu. Ak parti Bursa il başkanlığının merinos AKKM fuaye alanında gerçekleştirdiği temayüle STK’lar kalabalık katılım gösterdiler.

Dün gerçekleştirilen ve sabah saat 09:00 dan akşam 17:00 a kadar devam eden temayüle valilikte kaydı bulunan 3861 dernek başkanı ve yönetim kurulları katıldı.

Bu çalışma ile sivil toplum kuruluşlarının da fikirlerini öğrenmeyi hedefleyen ak parti katılımın yüksek olmasından memnun.

Görev alacak olan milletvekillerinin STK’lar nezdindede değerlendirilmesine önem verilerek gerçekleştirilen STK temayülü amacına ulaşılarak başarıyla gerçekleştirildi.


Bu haber 1240 kez okundu.
Siyaset - 9:15 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Geri sayım başladı !
  Türkiye’de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla birlikte uygulanan kısıtlamalar 1 Haziran’da büyük ölçüde kaldırıldı.
 • 02
  Otomobil alacaklar dikkat !
  Kredi faizlerinin düşmesiyle sıfır otomobile ilgi arttı. Markalar, düşen satışları artırmak için kampanyalar düzenlerken, vatandaşlar da 2020 model araçların fiyatlarını araştırmaya başladı.
 • 03
  Destek arayışları devam ediyor !
  İnegölspor yönetim kurulu destek arayışlarına kaldığı yerden devam ediyor.
 • 04
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’deki koronavirüs vakalarına ilişkin son durumu paylaştı. Son 24 saatte hayatını kaybedenlerin sayısı 21 oldu.
 • 05
  Devlet Hastanesi’ne Ambulans bağışladı !
  Koronavirüs ile mücadele kapsamında bağışların arttığı İnegöl Devlet Hastanesine, bir bağış da İnegöllü iş adamı Hasan Bilge’den geldi.
şanlıurfa araç kiralama