28° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

SOĞUK DUŞ

Öncelikle İzmir’den 1 puanı sökerek alan tüm futbolcu kardeşlerimi canı yürekten kutlamak istiyorum. Birçok avantaj bizden yanayken ve maçın henüz başında öne geçmemize rağmen son dakikada gelen Göztepe golüyle tüm camia olarak soğuk duş yaşadık. Kötü zemin, sert esen rüzgar, sahada tekniğe değil, kondisyon ve mücadeleye dayalı bir futbol oynanmasına neden oldu. İlk yarı karşılıklı […]
YAZARLAR - Şubat 4, 2015 2:27 pm A A

Öncelikle İzmir’den 1 puanı sökerek alan tüm futbolcu kardeşlerimi canı yürekten kutlamak istiyorum. Birçok avantaj bizden yanayken ve maçın henüz başında öne geçmemize rağmen son dakikada gelen Göztepe golüyle tüm camia olarak soğuk duş yaşadık.

Kötü zemin, sert esen rüzgar, sahada tekniğe değil, kondisyon ve mücadeleye dayalı bir futbol oynanmasına neden oldu. İlk yarı karşılıklı ataklarla geçilirken ikinci yarıda rüzgârı da arkasına alan Göztepe adeta tek kale futbol oynadı. İkinci yarı golü kalemizde görene kadar sahada futbol anlamında hiçbir şey ortaya koyamadık. Gereksiz bir heyecan ve aceleciliğimiz vardı. Orta sahada görev yapan futbolcularımız Cihan ve Yılmaz’ın gününde olmaması ve Emrah’ın sakatlanarak oyundan çıkmasıyla oyuna giren Muharrem’in de bir varlık gösterememesiyle orta alanı tamamiyle rakibe kaptıran ekibimiz sonucunda 1 puana razı olmak zorunda kaldı. Göztepe’nin golü 90. dakikada bulması kimseyi yanıltmamalı çünkü 47.dakikada da bulabilirdi. Bu maçtan alınan 1 puanı, oynadığımız futbola göre gayet iyi bulduğumu ifade etmeliyim.

Hocanın ilk onbir tercihini ve oyunun ilerleyen bölümüyle birlikte yaptığı değişikliklerid hayli enteresan bulduğumu söylemeliyim. Takıma verdiği taktiği ve ikinci yarıda tamamiyle savunmaya çekilerek rakip kaleyi hiç düşünmemesi şampiyonluğa oynayan takıma ne kadar yakıştı sizlerin yorumuna bırakmak istiyorum. Ama yinede bir şekilde ortaya koyduğumuz mücadele ve şansın da yardımıyla sahadan elimiz boş ayrılmadık.

Bence haftanın en can sıkıcı olayı bizim 90. yediğimiz yediğimiz gol kadar Bandırma’nın da 90. dakika da attığı goldü. Rakibimizle puan farkı 5’e çıktı, hiç kuşku yok ki ilerleyen haftalarda rakibi yakalayacak fırsatlar elimize geçecek önemli olan bunları iyi değerlendirmemiz ve puan farkını kapatarak sezon sonu hedefimizi tutturmamız.

Saygılarımla


Bu haber 1450 kez okundu.
YAZARLAR - 2:27 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama