30° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Şok Uygulama !

Yaz aylarının gelmesi ve yeni normal döneme girilmesi ile birlikte sosyal yaşamda hareketlilik kazandı.
3. Sayfa - Haziran 1, 2020 9:37 pm A A

Bu kapsamda denetimlerini arttıran İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Atatürk Bulvarı Kaymakamlık Konutu önünde motosiklet denetimi yaptı.

Yapılan uygulama ve denetimlerde evraklarında eksik bulunan ve abırtı eksoz takan motosikletlere ceza kesilirken bazı motosikletlerde bağlanarak otoparka çekildi.


Bu haber 1300 kez okundu.
3. Sayfa - 9:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Oryantrin’de sezon tescillendi !
  Panndemi süresi nedeniyle Türkiye Oryantiring Federasyonu, 2019-2020 sezonunun müsabakalar tamamlanamadan tescillenmesine karar verdi. İnegöl Belediyesi DOSTUM Oryantiring Takımı, bu sonuçlarla sezonu 5 Türkiye derecesi ile tamamlamış oldu.
 • 02
  3 Bölgede yıkım çakışmaları gerçekleştirildi !
  İnegöl Belediyesi 3 ayrı noktada kaçak yapı, tehlike arz eden metruk yapı ve bir kamu binasının yıkımını gerçekleştirdi.
 • 03
  Üreten kadınlara Büyükşehir desteği !
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’daki kadın kooperatiflerinin ve üreten kadın derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Türk toplumunda kadının ayrı bir yeri olduğunu hatırlatan Başkan Aktaş, üreterek ülkesine ve ailesine katkı sunan kadınların desteklenmesinin de bir o kadar önemli olduğunun altını çizdi.
 • 04
  İkinci el otoda neler oluyor ?
  Ağustos ayı sonunda yapılan ÖTV düzenlemesiyle birlikte artan yeni otomobil fiyatları, 2. el otomobil pazarına da yansıdı. 
 • 05
  O süre 2 ay uzatıldı !
  Adalet Bakanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında açık cezaevinde bulunan hükümlülerin izin sürelerinin 2 ay daha uzatıldığını bildirdi.