-16° Sisli
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Sokağa çıkma açıklaması geldi !

Vaka sayısının azalması nedeniyle kısıtlamalarda gevşetilme yapılıp yapılmayacağı merak ediliyordu. Hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması ile 20 yaş altı 65 yaş üstü sokağa çıkma yasakları hakkında son dakika açıklaması geldi.
GENEL - Ocak 6, 2021 9:52 am A A

Yapılan açıklamada aşıların gelmesinin gecikmesi nedeniyle kısıtlamaların bir süre daha devam edeceğine yer verildi. Mutasyona uğrayan virüs bir süre incelenecek ve Türkiye’de yayılıp yayılmadığı gözlemlenecek. Bu nedenle kısıtlamaların bir süre daha süreceği öğrenildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2040 kez okundu.
GENEL - 9:52 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kardeş katili oldu !
  İznik’te meydana gelen olayda , ağabeyi tarafından bıçakla yaralanan S.A. kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
 • 02
  Bakan Koca duyurdu yarın başlıyor !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşılama programının 1. aşamasının 2. adımına geçileceğini, yarından itibaren huzurevleri ve bakımevlerinde kalan vatandaşların bakımından sorumlu kişiler ile 90 yaş ve üzeri vatandaşlar için de aşılamaya geçileceğini duyurdu.
 • 03
  Müebbet hapse mahkum edildi
  FETÖ’nün darbe girişiminde Emniyet İstihbarat Dairesi’nin işgali davasında 2 sanık müebbet, 15 sanık ise 16 yıl 6 aya kadar hapisle cazalandırıldı. Sanıklardan, “Fuat Avni” sosyal medya hesabının kullanıcıları arasında yer alan Mustafa Koçyiğit müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
 • 04
  İnegöllüler dikkat! Turuncu alarm!
  Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Bursa için turuncu uyarı yapıldı. Öte yandan Bursa Valiliği de vatandaşları olumsuz hava şartlarına karşı tedbirli olmaları konusundan uyardı.
 • 05
  Pandemide flaş gelişme!
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verileri paylaşıldı.