seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Son anket sonuçları: Ak Parti’ye soğuk duş !

Son anket sonuçları KRT’de ekrana gelen Şimdiki Zaman programında açıklandı. Can Selçuki, AK Parti’den kopan seçmenin ilk adresinin hangi parti olduğunu da açıkladı.
GENEL - Ekim 14, 2021 1:19 pm A A

Son seçim anketi sonuçları Türkiye Raporu Direktörü Can Selçuki tarafından canlı yayında paylaşıldı. Selçuki yaptıkları son anket sonuçlarını KRT ekranlarında değerlendirdi.

Son anket sonuçları hakkında değerlendirmede bulunan Can Selçuki, “AK Parti 2002 yılından beri ilk defa %30’un altına indi. Muhalefet ile iktidar arasındaki makas ilk defa bu kadar çok açıldı” dedi.

Selçuki, AK Parti’den kopmuş veya kararsız kalan seçmenlerin ilk adresinin İYİ Parti olduğunu söyledi.

Selçuki, “İYİ Parti kendini konumlamasıyla AK Parti seçmeni için rahat bir adres haline geldi” görüşünü savundu.

resim yükle

Bu haber 530 kez okundu.
GENEL - 1:19 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tezgahlarda balık bereketi yaşanıyor !
  Denizlerde yaşanan balık bereketi tezgahlara yansıdı. Tezgahlarda çinekop bolluğu yaşanırken ona sardalya ve istavrit eşlik ediyor.
 • 02
  İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor !
  İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Hamzabey Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Ocasso Mobilya firmasında görev yapacak 25 personel alımıyla ilgili duyuru yaptı.
 • 03
  İnegöllü kamyoncu hayatını kaybetti !
  Eskişehir’e bağlı Mihallıçık’ta meydana gelen olayda direksiyon hakimiyetini kaybeden kamyon şöförü feci şekilde can verdi.
 • 04
  Benzin ve motorine büyük zam !
  Benzin ve motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 41 kuruş zam geliyor. Benzindeki artışın bir kısmı ÖTV’den karşılanacağı belirtildi.
 • 05
  Otomotiv devi üretime ara veriyor !
  Otomotiv sektöründe global bazda yaşanan çip krizinden Opel’den sonra Renault da etkilendi. Otomotiv devi elektronik bileşenlerin tedarik sorunu sebebiyle Bursa’daki fabrikasında değişikliğe gitti.