22° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Son İftarı Mehmetçikle yaptı !

Arefe günü Hakkari Yüksekova’ya giden İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu son iftarı ve Bayramın ilk gününü bölgede görev yapan asker ve polislere ayırdı.
GENEL - Mayıs 24, 2020 3:28 pm A A

Soylu yaptığı açıklamada ”Bu ramazanın son iftarı bayrağımızın gölgesinde, dağların zirvesinde, aslanların sofrasında olsun istedik.” dedi . Hakkari Yüksekova Göllerbaşı Üs Bölgesi’nde kahraman Mehmetçik ile  bayramlaşan Soylu daha sonra , Hakkari Yüksekova Evliya Tepe Üs Bölgesi’nde kahraman Özel Harekatçılarla ve aileleri ile bayramlaştı.


Bu haber 880 kez okundu.
GENEL - 3:28 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kaçakçılar suçüstü yakalandı
  İnegöl’de Orman İşletme Müdürlüğünün kurmuş olduğu fotokapanlar sayesinde usulsüz kesim yaptığı tespit edilen şahıslar jandarma ekiplerine bildirilerek yakalandı.
 • 02
  Meteroloji İnegöl için hava tahmin raporunu açıkladı
  Meteoroloji İnegöl  için 22 Eylül 2020 Salı günü hava tahmin raporunu bildirdi. İnegöl’de  haftanın ikinci gününde sıcaklık 27 derece olurken, az bulutlu ve güneşli hava şehre hakim.
 • 03
  Korkutan açıklama !
  Türk Tabipleri Birliği Covid-19 İzleme Grubu’nun koronavirüs raporu açıklandı. 85 uzman ismin hazırladığı raporda, “Bizi bir tsunami bekliyor. Önümüzdeki kış, bahar ve yaz aylarını aşısız geçireceğimizi bilmek zorundayız” denildi.
 • 04
  Rıdvan Dilmen’den İnegöllü isime sert tepki!
  NTV spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Hürriyet Gazetesi köşe yazarı İnegöllü İsmail Er hakkında canlı yayında flaş iddialarda bulundu.
 • 05
  İnegöl’de koronavirüs haritası açıklandı !
  Tüm dünya ile birlikte ülkemizi ve ilçemizi de etkisi altına alan koronavirüs hızla yayılmaya devam ediyor.