seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Sorun her geçen hafta daha da büyüyor !

Memleket Partisi İnegöl İlçe Yöneticisi Ali Mert Açarçiçek, pazartesi pazarının küçük sanayi esnafını zora soktuğunu belirterek gününün değişmesi hususunda çağrı yaptı.
GENEL - Kasım 19, 2021 5:47 pm A A

Araçiçek’in açıklamaları şu şekilde;

PAZAR GÜNÜNE ALINSIN
“İnegöl’ün en eski sanayisi olarak bilinen eski ismi ile pazartesi pazarının olduğu yer yeni ismi ile Küçük Sanayi bölgesinde esnafın pazartesi günü ile olan sorunu çözüm yoluna bir türlü kavuşturulamıyor.
Mobilyanın gözde kenti İnegöl’de,mobilyacı esnafın derdine hemdert olan Memleket Partisi İnegöl İlçe Başkanlığı olarak bu alanla ilgili çözüm önerimiz,İnegöl sanayisinin mesai yapmadığı pazar gününe pazarın alınmasıdır.

ESNAFI ZORA SOKUYOR
Pazartesi günü hem hafta başının yoğunluğu ve üzerine de pazarın kurulması bu bölgede işletmecilik yapan mobilya üreticilerini oldukça zora sokmaktadır.
Partimiz olarak bu sorunun çözüm yoluna kavuşması için önce Mobilyacılar Odası yetkililerine ve belediyemize açık çağırımızdır;
İnegöl’ün en büyük pazar alanlarından biri olan pazar yerinin fiziksel şartları da günümüz koşullarına güncellenerek  günü de pazar olsun.”

resim yükle

Bu haber 530 kez okundu.
GENEL - 5:47 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ