seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Sorunların çözümü için elimizden geleni yapıyoruz !

İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği Başkanı Osman Aybil, mobilya sektörünün son dönemlerde çekmiş olduğu sıkıntıları dile getirerek ‘Allah yardımcımız olsun” dedi.
EKONOMİ - Kasım 19, 2021 5:37 pm A A

Aybil, sosyal medya hesabı üzerinden ham madde sıkıntısı ve ekonomik belirsizlikleri değerlendirerek şu ifadeleri kullandı;

“Durdurulamayan hammadde fiyatları, döviz kurunun belirsizliği, üretim yerlerinin yüksek kiraları, bulunamayan yeni işçi problemi, fabrikalarda doğalgaz yakma zorunluluğu, DAB problemleri, hammaddeye erişimin güçleşmesi ve tüm bunlara inat üretim yapmaya, ihracat yapmaya devam eden İnegöllü mobilyacı esnafı. Hepinize minnettarım. Tüm sorunların çözümü için emin olun elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz Allah yardımcımız olsun.”

resim yükle

Bu haber 630 kez okundu.
EKONOMİ - 5:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ortaokul Öğrencilerinden Alkışlanacak Kampanya
  Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, sokak hayvanları için harçlıklarını biriktirip mama aldı. Kedi ve köpek mamaları, can dostlarına ulaştırılmak üzere İnegöl Belediyesi’ne teslim edildi. Okulu ziyaret eden Belediye Başkanı Alper Taban, öğrencilere bu duyarlı davranışları için teşekkür etti.
 • 02
  İMRANLI BELEDİYE BAŞKANI MURAT AÇIL HAYATINI KAYBETTİ
  Sivas’ın İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, İmranlı yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.
 • 03
  Kitap Fuarı Dolu Dolu Geçti
  İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 5’incisini düzenlediği Kitap Günleri Fuarı sona erdi. Fuarın son gününde geleneksel kitap kulesi çekilişi ile 5 kişiye 200 kitap ve kitaplık hediye edilirken, Belediye Başkanı Alper Taban dolu dolu bir etkinlik yapıldığını söyledi.
 • 04
  BENZİN VE MOTORİNE İNDİRİM!
  Son dönemde üst üste gelen zamlarla 10 lira sınırına dayanan benzin ve motorine büyük indirim geldi. İndirim bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.
 • 05
  Yeni varyant tüm dünya’yı harekete geçirdi !
  Dünya Sağlık Örgütü tarafından Omicron varyantı ile alakalı uyarılar geldi. Aşılı kişilerde de kovit vakalarının artabileceği ifade edildi.