23° Açık
 • EURO
 • DOLAR

STK’lar AK Parti’yi Ziyaret Etti

Kafkas Folklor ve Kültür Derneği ile İnegöl Pomak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği AK Parti ilçe yönetimini ziyaret ederek başarı temennilerinde bulundular.   14 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirdiği 5. Olağan Kongre ile yeni yönetimini belirleyen AK Parti İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Geçtiğimiz Cuma akşamı parti binasında gerçekleştirilen ziyaretlerde Kafkas Folklor ve Kültür Derneği […]
Güncel - Ocak 20, 2015 5:57 am A A

Kafkas Folklor ve Kültür Derneği ile İnegöl Pomak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği AK Parti ilçe yönetimini ziyaret ederek başarı temennilerinde bulundular.

 

14 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirdiği 5. Olağan Kongre ile yeni yönetimini belirleyen AK Parti İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Geçtiğimiz Cuma akşamı parti binasında gerçekleştirilen ziyaretlerde Kafkas Folklor ve Kültür Derneği ile İnegöl Pomak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanları ve yönetimleri, Adem Demirel ve yönetim kurulu ile bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

 

İNEGÖL’ÜN EN ESKİ VE AKTİF DERNEKLERİNDEN BİR TANESİ

Ziyaret esnasında bir konuşma yapan Kafkas Folklor ve Kültür Derneği Başkanı Ömer Faruk Demirtaş, “AK Parti’nin kısa süre önce yapmış olduğu kongre ilçemize ve tüm ülkemize hayırlar getirsin. Yeni göreve gelen yönetim kuruluna şahsım ve camiamız adına başarılar diliyorum. Kafkas Derneği, İnegöl’ün en eski ve en aktif derneklerinden bir tanesidir. 1977 yılında kurulmuş, örf, adet, gelenek ve göreneklerini gelecek nesillere aktarmak için ciddi çalışmalar sarf etmiş, günümüzde de genç bir yönetim kuruluna sahip, ilçemize sosyal ve kültürel anlamda destek vermeye çalışan bir dernektir. İnşallah bundan sonraki süreçte siyasi partilerimizin ilçemiz adına yapacağı sosyal ve kültürel alanlarda her zaman bu çalışmaların içerisinde yer alacağını ifade etmek isterim. Bizi kabulünüzden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 

KAFKAS ETKİNLİKLERİYLE ÖN PLANA ÇIKIYOR

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel, “İnegöl’deki toplumsal ve kültürel hayatta özellikle sivil toplum kuruluşlarının etkinlikleri çok önemlidir. Kafkas Folklor ve Kültür Derneği de bu yönde gerek sosyal gerekse kültürel alanda yaptığı hizmetlerle, etkinliklerle ön plana çıkmaktadır. Bu İnegöl’de olan herkes tarafından çok iyi biliniyor. Bundan dolayı da bir İnegöllü olarak yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Demirel, daha sonra yeni yönetim hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

 

BAŞARILAR DİLİYORUZ

İkinci ziyaret ise İnegöl Pomak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından gerçekleştirildi. Ziyarette konuşan Başkan Ali Pala ise, “AK Parti’nin yeni yönetimi hayırlı olsun. Cenab-ı Allah kimseyi utandırmasın. Hayırlı uğurlu olsun demeye geldik. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

ÇITAYI DAHA YÜKSEĞE TAŞIYACAĞIZ

Adem Demirel ise, İnegöl Pomak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin İnegöl’e sosyal ve kültürel anlamda katkı koyan bir dernek olduğunu belirterek yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti. Demirel, göreve yeni geldiklerini ve eski başkan Bülent Temelli’nin yüksekte bıraktığı AK Parti çıtasını daha yükseğe taşımak adına çalışacaklarını belirtti.


Bu haber 1510 kez okundu.
Güncel - 5:57 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Büyük zam yolda !
  Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 28 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 25 kuruş zam gelmesi bekleniyor.
 • 02
  Fiyatlar düşürülmeli !
  Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında ücretlerin bir önceki yıla göre yüzde 20’den fazla artış gösterdiğini belirtti.
 • 03
  Deprem haberleri peşpeşe geldi !
  Muş’un Korkut ilçesinde 4,2 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Malatya’da meydana gelen bir diğer depremin büyüklüğü ise 4,1.
 • 04
  Acı haber şehidimiz var !
  Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yürütülen Pençe Kaplan Harekatı bölgesinde şehit düşen uzman çavuş Gökhan Kılınç’ın şehadet haberi memleketi Mersin’de ailesine ulaştı.
 • 05
  Meteroloji’den flaş uyarı !
  Hafta sonu için tatil planı yapanlar dikkat . Meteroloji’den kritik uyarı geldi.