23° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

STK’lar AK Parti’yi Ziyaret Etti

Kafkas Folklor ve Kültür Derneği ile İnegöl Pomak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği AK Parti ilçe yönetimini ziyaret ederek başarı temennilerinde bulundular.   14 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirdiği 5. Olağan Kongre ile yeni yönetimini belirleyen AK Parti İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Geçtiğimiz Cuma akşamı parti binasında gerçekleştirilen ziyaretlerde Kafkas Folklor ve Kültür Derneği […]
Güncel - Ocak 20, 2015 5:57 am A A

Kafkas Folklor ve Kültür Derneği ile İnegöl Pomak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği AK Parti ilçe yönetimini ziyaret ederek başarı temennilerinde bulundular.

 

14 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirdiği 5. Olağan Kongre ile yeni yönetimini belirleyen AK Parti İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Geçtiğimiz Cuma akşamı parti binasında gerçekleştirilen ziyaretlerde Kafkas Folklor ve Kültür Derneği ile İnegöl Pomak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanları ve yönetimleri, Adem Demirel ve yönetim kurulu ile bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

 

İNEGÖL’ÜN EN ESKİ VE AKTİF DERNEKLERİNDEN BİR TANESİ

Ziyaret esnasında bir konuşma yapan Kafkas Folklor ve Kültür Derneği Başkanı Ömer Faruk Demirtaş, “AK Parti’nin kısa süre önce yapmış olduğu kongre ilçemize ve tüm ülkemize hayırlar getirsin. Yeni göreve gelen yönetim kuruluna şahsım ve camiamız adına başarılar diliyorum. Kafkas Derneği, İnegöl’ün en eski ve en aktif derneklerinden bir tanesidir. 1977 yılında kurulmuş, örf, adet, gelenek ve göreneklerini gelecek nesillere aktarmak için ciddi çalışmalar sarf etmiş, günümüzde de genç bir yönetim kuruluna sahip, ilçemize sosyal ve kültürel anlamda destek vermeye çalışan bir dernektir. İnşallah bundan sonraki süreçte siyasi partilerimizin ilçemiz adına yapacağı sosyal ve kültürel alanlarda her zaman bu çalışmaların içerisinde yer alacağını ifade etmek isterim. Bizi kabulünüzden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 

KAFKAS ETKİNLİKLERİYLE ÖN PLANA ÇIKIYOR

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel, “İnegöl’deki toplumsal ve kültürel hayatta özellikle sivil toplum kuruluşlarının etkinlikleri çok önemlidir. Kafkas Folklor ve Kültür Derneği de bu yönde gerek sosyal gerekse kültürel alanda yaptığı hizmetlerle, etkinliklerle ön plana çıkmaktadır. Bu İnegöl’de olan herkes tarafından çok iyi biliniyor. Bundan dolayı da bir İnegöllü olarak yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Demirel, daha sonra yeni yönetim hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

 

BAŞARILAR DİLİYORUZ

İkinci ziyaret ise İnegöl Pomak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından gerçekleştirildi. Ziyarette konuşan Başkan Ali Pala ise, “AK Parti’nin yeni yönetimi hayırlı olsun. Cenab-ı Allah kimseyi utandırmasın. Hayırlı uğurlu olsun demeye geldik. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

ÇITAYI DAHA YÜKSEĞE TAŞIYACAĞIZ

Adem Demirel ise, İnegöl Pomak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin İnegöl’e sosyal ve kültürel anlamda katkı koyan bir dernek olduğunu belirterek yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti. Demirel, göreve yeni geldiklerini ve eski başkan Bülent Temelli’nin yüksekte bıraktığı AK Parti çıtasını daha yükseğe taşımak adına çalışacaklarını belirtti.


Bu haber 1280 kez okundu.
Güncel - 5:57 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 02
  Alinur Aktaş Yarın İnegöl’e Geliyor !
  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yarın bir dizi açılış için İnegöl’e gelecek.
 • 03
  Kaldırımlar Otlardan Temizleniyor
  İnegöl Belediyesi, kaldırımlarda parke taşları arasından çıkarak kötü görüntü ve bozulmalara sebep olan otları temizlemek için çalışma başlattı.
 • 04
  En Kıymetli Kalemiz !
  Kent Konseyi Aile Hayatını Güçlendirme Çalışma Grubu  Bşk. Bahriye ÖGCEM son iki gündür sosyal medyada gündem olan video ile ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaptı.
 • 05
  3 İsmin Vekilliği Düşürüldü !
  Uzun süredir gündemde olan 3 ismin vekilliği sonunda düşürüldü.
şanlıurfa araç kiralama