22° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Sular ne zaman gelecek ?

Buski tarafından bakım ve hat çalışmaları nedeniyle 12 mahallede yapılan programlı su kesintisinde belirtilen saatin sarkması vatandaşı isyan ettirdi.
GENEL - Ağustos 15, 2020 9:41 am A A

Dün akşam saatlerinde yapılan ve aralarında  Mahmudiye, Hamidiye, Kemalpasa, Süleymaniye, Turgutalp, Osmaniye, Orhaniye,Sinanbey, Yenice, Mesudiye, Burhaniye, Cuma mahallesi bulunan toplam 12 mahallede içme suyu hatlarındaki bakım ve hat yenileme çalışmasından dolayı dün akşam 20 : 30 ile bu sabah 09 : 00 saatleri arasında kesintiye gidildi.

Ancak belirlenen sürenin geçmesi ve suların hala gelmemesi vatandaşı isyan ettirdi. Vatandaş konuyla ilgili Buski’de muhatap bulamamaktan ve konuyla ilgili bilgi alamadığından isyanın eşiğine geldi.

Buski’den alınan bilgiye göre suyun salındığı ve 1 saat içerisinde suların geleceği ifade edildi.


Bu haber 1810 kez okundu.
GENEL - 9:41 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.