30° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Süreç Fırsata Döndü !

Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında 2 günlük uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını en iyi şekilde değerlendiren İnegöl Belediyesi, ilçenin farklı noktalarında asfaltlama ve çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdürüyor.
GENEL - Mayıs 31, 2020 9:46 pm A A

Koronavirüsü sürecinde yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren İnegöl Belediyesi, sokağa çıkma yasaklarını fırsata çevirmeye devam ediyor. İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, ilçenin farklı noktalarında asfaltlama ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Öte yandan kırsal mahallelerde de yol yapım çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda İnegöl’ün birçok kırsal mahallesinde temizlik, çevre düzenlemesi ve asfalt serimi gerçekleştiriliyor.


Bu haber 1060 kez okundu.
GENEL - 9:46 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Oryantrin’de sezon tescillendi !
  Panndemi süresi nedeniyle Türkiye Oryantiring Federasyonu, 2019-2020 sezonunun müsabakalar tamamlanamadan tescillenmesine karar verdi. İnegöl Belediyesi DOSTUM Oryantiring Takımı, bu sonuçlarla sezonu 5 Türkiye derecesi ile tamamlamış oldu.
 • 02
  3 Bölgede yıkım çakışmaları gerçekleştirildi !
  İnegöl Belediyesi 3 ayrı noktada kaçak yapı, tehlike arz eden metruk yapı ve bir kamu binasının yıkımını gerçekleştirdi.
 • 03
  Üreten kadınlara Büyükşehir desteği !
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’daki kadın kooperatiflerinin ve üreten kadın derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Türk toplumunda kadının ayrı bir yeri olduğunu hatırlatan Başkan Aktaş, üreterek ülkesine ve ailesine katkı sunan kadınların desteklenmesinin de bir o kadar önemli olduğunun altını çizdi.
 • 04
  İkinci el otoda neler oluyor ?
  Ağustos ayı sonunda yapılan ÖTV düzenlemesiyle birlikte artan yeni otomobil fiyatları, 2. el otomobil pazarına da yansıdı. 
 • 05
  O süre 2 ay uzatıldı !
  Adalet Bakanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında açık cezaevinde bulunan hükümlülerin izin sürelerinin 2 ay daha uzatıldığını bildirdi.