seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Suriyeli bir grup silah ve sopalarla sokakta gezdi

Adana’da çekilen videoda, bir grup yabancı uyruklunun silah ve kesici aletlerle sokaklarda dolaştığı görüntüler Türkiye’nin gündemine oturdu. Adana Valiliği olaya ilişkin açıklama yaptı.
3. Sayfa - Ocak 8, 2022 8:44 am A A

Adana’da yaşayan Suriyeli sığınmacının, TikTok hesabından paylaştığı video gündeme adete bomba gibi düştü. “maghul_01” ismiyle TikTok’ta paylaştığı videoda bir grup yabancı uyruklunun ellerinde silah ve kesici aletlerle sokaklarda dolaştığı görüldü.

8 SURİYELİ GÖZALTINA ALINDI, SINIR DIŞI EDİLECEKLER
Görüntülerin yayınlanmasının ardından Adana Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kimliği tespit edilen 7 şüpheli ve görüntüyü sosyal medyadan paylaşan kişi olmak üzere 8 Suriyeliyi gözaltına aldı.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Bugün bazı sosyal medya hesaplarında “Suriyelilerin ellerinde sopa ve palalarla Adana sokaklarında dolaşırken görüntüleri” şeklinde servis edilen paylaşımlara ilişkin açıklama yapılması gereği duyulmuştur.

İki gün önce çiftliklerde çalışmak üzere sabah saatlerinde işe giden bir grup ellerinde sopalarla kendi arasında tartışmış, olay çalışacakları tarlaların yakınındaki mahallede meydana gelmiştir. Olaya karışan kişilerin tamamı yakalanmış olup, haklarında hukuki süreç yürütülmek suretiyle Geri Gönderme Merkezi’ne teslim edilmişlerdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

VİDEOYU SİLDİ
Suriyeli şahıs, görüntülerin kamuoyunda yankı bulması üzerine TikTok hesabında bulunan videoyu kaldırdı.

resim yükle

Bu haber 10 kez okundu.
3. Sayfa - 8:44 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ