17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

Suriyelilere bayram izni yok !

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz Ramazan Bayramı gibi Kurban Bayramı’nda da Suriyelilerin bayram izni olmayacağını duyurdu.
GENEL - Haziran 12, 2022 10:24 am A A

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara’da Göç İdaresi Başkanlığı Göç Bilgilendirme Toplantısı’nda konuştu.

Geçtiğimiz bayramlarda izin alarak ülkelerine giden göçmenlerin, bu yılki Ramazan bayramında ülkelerine gidişleri yasaklanmıştı.

Kurban Bayramı’nda da izin yok
Bakan Soylu bu uygulamanın Kurban Bayramı’nda da devam edeceğini söyledi. Açıklamalarına devam eden Soylu, “Yıl başından bu yana yakalanan kaçak göçmenlerin sayısı 110 bin oldu” ifadelerini kullandı. Soylu ayrıca geri gönderilecek toplam 25 bin kişinin olduğunu söyledi.

kemeravm.gif

Bu haber 640 kez okundu.
GENEL - 10:24 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 02
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 03
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 04
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.
 • 05
  Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Teröre karşı ortak tavır takınmak zorundayız’
  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal’ı ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamada bulundu.