Sisli
 • EURO 6.46
 • DOLAR 5.78

Tacizci sapık yakalandı

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde kız öğrenci yurtlarındaki öğrencileri sözlü cinsel taciz ve teşhir eden şahıs emniyet ekiplerinin incelemesi sonrası yakalanarak göz altına alındı.
Bursa Haberleri - Kasım 11, 2019 3:33 pm A A

Alınan bilgilere göre Nilüfer’de bulunan kız öğrenci yurtlarında konaklayan öğrencilere sözlü taciz ve teşhir eden 33 yaşındaki şahıs emniyet ekiplerinin sıkı takibi sonucunda yakalanarak göz altına alındı.

Emniyet ekipleri 33 yaşındaki tacizci sapığı yakalamak için 452 adet güvenlik kamerasını inceleyerek şahsı evinde yakaladı. Tacizci sapığın emniyetteki sorgusunun devam ettiği öğrenildi.

Tacizci sapığın yakalandığını sosyal medya hesabından duyuran Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof Saim Kılavuz, ”Sevgili Gençler; Emniyet Müdürümüzün duyarlılığı sonucu ilgili kişi yakalanmıştır. Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyoruz. Gerekli önlemler de alınmış olduğu için gençlerimiz kendilerini güvende hissedebilirler” dedi.

 

 

Bu haber 1090 kez okundu.
Bursa Haberleri - 3:33 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekmekçi Ailesinin Acı günü
  İnegöl Belediyesi çalışanlarından, Belediye Başkanı makam şoförü, Adnan Ekmekçi’nin babası Mustafa Ekmekçi ( 70 ) dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 02
  İnegöl’de kırmızı alarm!
  İnegöl’de fabrika bacalarından çıkan zehirli dumanlar İnegöllülerin sağlığını olumsuz yönde etkiliyor.
 • 03
  2 doktor onlarca hasta
  İnegöl Devlet Hastanesi Dahiliye polikliniğinde 6 doktordan 4’ü izinli olunca en erken randevu tarihi ise 10 gün sonraya veriliyor.
 • 04
  Jandarmadan şok operasyon!
  Bursa’da jandarma komutanlığı tarafından yapılan operasyonda telefon kablosu çalan şahıslar yakalandı.
 • 05
  Köseoğlu ailesinin acı günü
  Aile Hayatını İyileştirme Derneği Başkanı Naci Köseoğlu’nun annesi hayatını kaybetti.